Lybra-felgi

Mart27

Lybra-felgi

Post autor: Mart27 » 23 paź 2006, 11:31

Mam pytanko czy ktoś zakładał inne niż polecane przez Lancię felgi do Lyberki?
chciałbym założyć 16 i nie wiem jaka może być max szerokość felgi ?
teraz mam 6j*15.....

Awatar użytkownika
Łukasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 446
Rejestracja: 30 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa

Lybra-felgi

Post autor: Łukasz » 23 paź 2006, 13:19

To i ja sie podepne :D Ja chce na lato zalozyc 17'ki tyle, ze mamy przesmieszny rozstaw srub 4x98 8O Siostrzana alfa 156 ma 5 srub wiec zadne z nich nie podejda :? Co robic?? moze ktos z Was orietuje sie jakie felgi podejda jeszcze w tym rozmiarze??
Mart- trigo ma w swojej lybrze orginalne poliftowe 16"ki na przodzie...prawda, ze fajne :D ??
Lancia Lybra SW 1.8 16VLX+ Navi
Mercedes C-klase 200 kompresor
Peuegot 307 SW HDI 110ps

Mart27

Lybra-felgi

Post autor: Mart27 » 23 paź 2006, 14:02

"Łukasz" pisze:To i ja sie podepne :D Ja chce na lato zalozyc 17'ki tyle, ze mamy przesmieszny rozstaw srub 4x98 8O Siostrzana alfa 156 ma 5 srub wiec zadne z nich nie podejda :? Co robic?? moze ktos z Was orietuje sie jakie felgi podejda jeszcze w tym rozmiarze??
Mart- trigo ma w swojej lybrze orginalne poliftowe 16"ki na przodzie...prawda, ze fajne :D ??

4*98 to typowy rozstaw dla fiatów, jest sporo ładnych felg pod takie śruby - tylko nie wiem jaka max szerokość feli spasuje.....
ładne felusie ma Trigo, ale 17 mi się wydają już za duże :wink:

Awatar użytkownika
MacioBA
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2122
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:08
Lokalizacja: Rybnik O/S

Odp: Lybra-felgi

Post autor: MacioBA » 01 sty 2010, 20:34

Witam serdecznie - i ja się podepnę do topicu...
Mam takie pytanie - otóż chcę założyć felgi 6J/15H2 ET 40 z Lancia Ypsylon do mojej Lybry (gdzie wymagane ET to 37) i teraz się zastanawiam czy nie powinienem założyć dystansu 5 mm, aby się nieco z felgą odsunąć od piasty. Czy dobrze rozumuję? - ET40 + dystans 5 mm = ET35, czyli nieco większe odsunięcie niż przy ET37 ? Jak sądzicie, ma to sens?
Jeszcze jedna sprawa... co z długością śrub? Kompletnie nie mam pojęcia jaką długość w tym przypadku zastosować...

Codee

Odp: Lybra-felgi

Post autor: Codee » 01 sty 2010, 20:46

Kolego ja mam felgi z zimówkami na ET40 ( bardziej wchodzą w auto ) i standard śruby, żadnych dystansów itp. Nic nie haczy, nic nie trze, założone nowe zimówki nie są nigdzie przytarte.
Nie kombinuj załóż i będzie hulać

Awatar użytkownika
MacioBA
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2122
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:08
Lokalizacja: Rybnik O/S

Odp: Lybra-felgi

Post autor: MacioBA » 01 sty 2010, 21:02

:/ wchodzić to na pewno wejdą, o to aż tak bardzo się nie martwię... bardziej to martwię się o efekt tzw. "wąskie caro"...czyli właśnie koło za bardzo schowane w nadkolu...mam uraz do wąskich wizualnie....
Codee - znaczna jest różnica w wyglądzie???

Codee

Odp: Lybra-felgi

Post autor: Codee » 01 sty 2010, 21:26

Moim zdaniem nie - mam stalówki dla zimówek, wizualnie nie ma źle, ale nie wiem jak wyglądałyby z boku alumy i dlatego mówię na zimę spoko, ale alumy muszą się prezentować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”