Lybra SW - włączył się tryb cichy alarmu

mipo
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Lybra SW - włączył się tryb cichy alarmu

Post autor: mipo » 30 mar 2013, 14:25

Hej

Ostatnio przez pogodę (wilgotno+przymrozek) mój centralny trochę świrował ... Mianowicie pewnie coś przymarzło i chwilę po otworzeniu wszystkich zamków odrazu się zamykał. Więc miałem kilka dni zabawy z otwieraniem: guziczek na pilocie -> otworzenie drzwi przed automatycznym zamknięciem następnie jak dojechałem do pracy z pilota nie dało się już zamknąć więc: zamykałem z kluczyka -> guziczek na plilocie (alarm się uzbroił było pik i mryganie kierunkami) ale reszta drzwi była nie zamknięta więc -> guziczek na pilocie (alarm się rozbroił piknięcie+mryganie kierunkami, przednie się otworzyły i odrazu zamknęły razem z pozostałymi) -> guziczek na pilocie (alarm się uzbroił piknięcie+mruganie kierunkami) No i taką miałem zabawę. No i pewnego razu po takich (lub podobnych zabawach) alarm kilkukrotnie zapikał i od tego czasu przy zamykaniu otwieraniu z pilota (rozbrojenie uzbrojenie alarmu) mrygają tylko kierunki. I tu pojawia się moje pytanie jak przywrócić pikanie ...

Jak z powrotem włączyć normalny tryb uzbrajania alarmu ? Sam alarm działa po uzbrojeniu go i otworzeniu drzwi z kluczyka zaczyna wyć :)

Pozdrawiam

mfan
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 176
Rejestracja: 06 mar 2009, 0:00
Imię: michał
Lokalizacja: chojnice

Re: Lybra SW - włączył się tryb cichy alarmu

Post autor: mfan » 03 kwie 2013, 17:04

W mojej Lybrze przy kluczyku głównym mam kluczyk do alarmu. "Stacyjka" od alarmu u mnie znajduje się przy bezpiecznikach. Kluczykiem mogę wyłączyć i włączyć alarm więc jeżeli wyłączysz alarm i po chwili go włączysz to powinien się uzbroić tak jak chcesz. Mam nadzieję, że uda Ci się przywrócić pikanie. ;)
Lancia Lybra 1.9jtd 105KM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”