Kappa sedan - sprężyny przód

yattaman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 115
Rejestracja: 04 cze 2017, 22:09
Imię: Zygmunt
Lokalizacja: BERLYN

Re: Kappa sedan - sprężyny przód

Post autor: yattaman » 16 maja 2019, 13:17

kond243 pisze: 16 maja 2019, 11:06 Ja brałem od nich i jakoś mi się nie spieszyło i z przesyłką zapłaciłem równe 500zł. I patrząc po adresie jest z Warszawki. Na e-mail odpowiedali w ciągu maks dwuch dni. Z tel gorzej. I wychodzi że jak się poszuka to jednak są dostępne.
Twierdzisz, że nie szukałem tylko liczę że ktoś mi poda pod nos? Dzwoniłem, pisałem i jeśli mam czekać dwa tygodnie aż ktoś raczy odebrać telefon no to przepraszam, co to za firma.
Nadal nie odbierają, załącza się poczta T-mobile.
A tak na marginesie, do Transita na przód dwie sprężyny to koszt 178zł nowe.

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Re: Kappa sedan - sprężyny przód

Post autor: kond243 » 16 maja 2019, 13:28

Nie twierdzę że nie szukałeś tylko uparty zawsze znajdzie co chce.Jest firma z Podkarpacia dorobią co chcesz. Masz dane sprężyn np vogtlanda? Lub h&r? Grubość drutu np średnica wysokość lub sprężyny na wzór? Dorobią co chcesz tylko za komplet wyjdzie raptem 130złmniej niż ori vogtland. Mi robią komplet któryś z rzędu już komplet do Thesis na tył. Bo tutaj cena sztuki to 350zl a za cenę jednej mam dwa komplety na tył. Mam je od dwóch lat i działają.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

yattaman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 115
Rejestracja: 04 cze 2017, 22:09
Imię: Zygmunt
Lokalizacja: BERLYN

Re: Kappa sedan - sprężyny przód

Post autor: yattaman » 16 maja 2019, 13:45

Jeszcze nie tak dawno w sklepie A24 była promocja na przednie sprężynki, dwie sztuki 198zł z rabatami jeszcze taniej, na chwilę obecną chyba brak towaru. Do takiej operacji jednak warto oddać nowy komplet, stare mogę pęknąć przy ściskaniu. Dzięki za namiary, przyda się.
Zamówiłem vogtlanda z Opola.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”