Kappa - kilka problemow

Anonymous

Kappa - kilka problemow

Post autor: Anonymous » 19 lut 2006, 23:23

Witam
Przed wczoraj przywiozłem sobie Kappe 2.4JTD z 2000r.
Autko naprawde fajne i w dobrym stanie technicznycm ale poprzedni wlasciciel byl wlochem i jest w nim kilka szczegółów do zrobienia.

1) nawet z wewnatrz nie zamykają sie tylne drzwi - jutro lub we wtorek je rozbiore ale mysle ze trzeba bedzie wymienic zamek - tu pojawia sie moje pytanie czy zamek bedzie pasowal od modelu przed 1998 lub innego auta np. jakiegos Fiata ?

2) Zaglowek pasazera ma ulamany zaczep i raczej nie da sie tego naprawic - czy zaglowek przed 1998 jest taki sam ?

3) nie mam emblematu 2.4jtd - czy da sie go gdzies kupic w rozsadnej cenie?

Przeszukalem forum ale znalazlem info tylko na temat przedniego zamka podobno pasuje od tempry. jesli chodzi o czesci to jest sporo uzywanych na allegro ale wiekszosc od modeli >1998.

Z gory dziekuje za pomoc

Anonymous

Kappa - kilka problemow

Post autor: Anonymous » 19 lut 2006, 23:41

Co do zamka to ci moge akurat podpowiedziec . Akurat niedawno przerabialem ten sam temat w mojej kappie . Podobno mialo sie nie dac go rezebrac a jednak rozebralem wymienilem spalony silniczek i dziala i nawet sie zlozylo ze bardzo nie widac ze to rozbieralem . Masz spalony silniczek albo ktorys czujnik stanol . Opisalem pare dni temu to w dziale techniczne . Jutro robie foty pogladowe co i jak rozbierac rozwiercac zeby nie uszkodzic zamka , pytanie do moderow komu wysalc te foty z opisami zeby je wklejili ?

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - kilka problemow

Post autor: Luckyy » 22 lut 2006, 16:58

AD2. zaglowek sie minimalnie rozni - ale jak ktos nie wie to nie zauwazy ze jest inny

AD3. znaczki widzialem u Prezesa w Lodzi w Biurze wiec pewnie sa dostepne a ile kosztuja to nie wiem
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Anonymous

Kappa - kilka problemow

Post autor: Anonymous » 22 lut 2006, 18:33

dzieki
chyba udam sie do Prezesa. Mieszkam zaraz obok i piechota mam tam 15 minut :) .

Anonymous

Kappa - kilka problemow

Post autor: Anonymous » 22 lut 2006, 19:19

Tyle pytań a Prezes sie nudzi :wink:

_ADAM_
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 90
Rejestracja: 19 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Kappa - kilka problemow

Post autor: _ADAM_ » 27 lut 2006, 0:58

"Kooczak" pisze:Co do zamka to ci moge akurat podpowiedziec . Akurat niedawno przerabialem ten sam temat w mojej kappie . Podobno mialo sie nie dac go rezebrac a jednak rozebralem wymienilem spalony silniczek i dziala i nawet sie zlozylo ze bardzo nie widac ze to rozbieralem . Masz spalony silniczek albo ktorys czujnik stanol . Opisalem pare dni temu to w dziale techniczne . Jutro robie foty pogladowe co i jak rozbierac rozwiercac zeby nie uszkodzic zamka , pytanie do moderow komu wysalc te foty z opisami zeby je wklejili ?
Czy ten opis ze zdjęciami jest już gdzieś dostępny?
U mnie nie działa oświetlenie w tylnych drzwiach i też przymierzam się do rozebrania zamków, a ze wskazówkami (i zdjęciami) byłoby na pewno łatwiej. A przy okazji - czy po otwarciu tylnych drzwi powinna się zapalić lampa podsufitowa z przodu?
Adam
Aktualnie: Vel Satis 3.5V6 241KM + Pyzio 206SW 2.0HDI
były: Laguna II 2.0T, Kappa 2.0T '99, Xantia 2.0 HDI '00, Citroen XM 3.0 V6 '97, Renault Safrane 3.0 V6 '93, Kappa 2.4 '95
tel. 0-694-199-877

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”