Kappa T.DS - wrażenia z serwisu

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Kappa T.DS - wrażenia z serwisu

Post autor: Blash » 22 lut 2006, 12:09

po raz 2 byłem w serwisie Bosch w Czewie za 1 razem pan nie połaczył sie z kompem i stwierdził ze może to zrobic na krótko ale musi miec czas i zaprosił na dzis własnie , międzyczasie byłem w Łodzi gdzie udało sie skomunikowac z kompem , więc dzis powiedziałem panu z serwisu że komunikacja jest i faktycznie udało mu sie połączyc , wizyty moje w tymże serwisie spowodowane były zbyt dużym wg mnie spalaniem , ale kontynuując, parametry takie jak dawka wtrysku oraz kąt początkowy były idealne , i miesciły sie na nagrzanym silniku 3-4 mg i ok 1,5 przy tolerancji kąta 0,8 do 3,5 , temperatura silnika w normie wentylatory z wyłączoną klimą załączają sie przy 105* błędów nie było oprócz błedu egr który mam zaślepiony , wiec pan mechanik stwierdził że wszystko ok i nic nie trzeba ruszac , mozna było by zwiekszyc minimalnie kąt ale to zalecane jest przy wymianie rozrzadu
pozostały wtryski , jak wiadomo mogą one nie rozpylac paliwa przez co spalanie moze byc wieksze, po wykręceniu i sprawdzeniu na przyżądzie okazało sie ze są bardzo dobre , pan właścicie l pokiwał głową i stwierdził że nie ma sie do czego przyczepic , zasugerował że w domu moge sobie zdemontowac intercooler i zalac pare razy benzyną w celu przeczyszczenia, i nie cisnąc zbytnio na pedał gazu
koszt operacji 200

Awatar użytkownika
prezesjm
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2062
Rejestracja: 03 lip 2005, 0:00
Imię: Janusz
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Kappa T.DS - wrażenia z serwisu

Post autor: prezesjm » 22 lut 2006, 13:00

TTTM : hahaha :

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Kappa T.DS - wrażenia z serwisu

Post autor: Blash » 22 lut 2006, 13:08

"prezesjm" pisze:TTTM : hahaha :
???

Awatar użytkownika
prezesjm
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2062
Rejestracja: 03 lip 2005, 0:00
Imię: Janusz
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Kappa T.DS - wrażenia z serwisu

Post autor: prezesjm » 22 lut 2006, 13:16

"Blash" pisze:
"prezesjm" pisze:TTTM : hahaha :
???
Ten Typ Tak Ma :D

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Kappa T.DS - wrażenia z serwisu

Post autor: Blash » 22 lut 2006, 13:30

no tak na to wychodzi a już sie wystraszyłem że coś znowu ;) sprawdze jednak ten cooler

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa T.DS - wrażenia z serwisu

Post autor: Luckyy » 22 lut 2006, 16:29

no wyglada ze chyba jednak zmienic autoi zeby miniej palilo ;-)

btw. kiedys mialem w TDI problem z intercoolerem, byl nieszczelny - efekr, brak mozy i duze spalanie. ZADEN serwis (ASO VW rzeszow i Tarnow, oraz seat w Mielcu) ani mechanik nie wymyslil tego. Wyszlo przypadkiem jak sie pojawily wycieki oleju w okolicy iuntercoolera.

LM
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”