Kappa - alarm

Kojak
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Ścinawa

Kappa - alarm

Post autor: Kojak » 18 mar 2006, 15:41

Mam pytanie dotyczące alarmu. Moja Kappa nie posiada oryginalnego, ale nie jestem pewny co do instalacji alarmowej, a alarm chciałbym założyć. Może już taka instalacja istnieje (jest rozłożona w samochodzie), choć samego alarmu nie mam. Proszę o poradę znawcy...

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Kappa - alarm

Post autor: Tomasz » 18 mar 2006, 15:59

Instalacja pod alarm powinna by w tunelu środkowym(otwierana klapka po prawej stronie) znajduje się tam wtyczka z czarnymi kabelkami i ona właśnie jest od alarmu. Są w niej kabelki od czujników wyłącznków w drzwiach itp
Obrazek

Anonymous

Kappa - alarm

Post autor: Anonymous » 18 mar 2006, 16:03

Witam , Jak ja kupowalem moje auto , poprzedni wlasciciel powiedzial mi ze alarmu nie ma w moim aucie , lecz co pozniej sie okazalo byl alarm lecz nie dzialal bo byl uszkodzony centralny zamek , gdy naprawilem dwa silowniki wszystko wrocilo do normy , masz w bagazniku po prawej stronie w skrtyce syrene ?

dellti
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 318
Rejestracja: 26 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: w-wa

Kappa - alarm

Post autor: dellti » 18 mar 2006, 20:53

"Tomasz" pisze:Instalacja pod alarm powinna by w tunelu środkowym(otwierana klapka po prawej stronie) znajduje się tam wtyczka z czarnymi kabelkami i ona właśnie jest od alarmu. Są w niej kabelki od czujników wyłącznków w drzwiach itp
Czy instalacja jest w każdej kappie, czy tylko tych, które miały fabrycznie alarm?
Krzysiek
V6

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Kappa - alarm

Post autor: Tomasz » 18 mar 2006, 22:39

"dellti" pisze:
"Tomasz" pisze:Instalacja pod alarm powinna by w tunelu środkowym(otwierana klapka po prawej stronie) znajduje się tam wtyczka z czarnymi kabelkami i ona właśnie jest od alarmu. Są w niej kabelki od czujników wyłącznków w drzwiach itp
Czy instalacja jest w każdej kappie, czy tylko tych, które miały fabrycznie alarm?
Trudno powiedziec ale wydaje mi się że w każdej bo moja alarmu nie miała a instalacja jest
Obrazek

Kojak
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Ścinawa

Kappa - alarm

Post autor: Kojak » 21 mar 2006, 0:11

No właśnie, ja tej "puszki alarmu" w bagażniku nie zauważyłem, ale właśnie czy są kable i czujniki (również ruchu). Jeśli tak to może wystarczy tylko podłączyć nową centralkę alarmu, aha i od razu pod alarm bym podłączył centralny zamek (na pilota), który cały czas nie działa...

Awatar użytkownika
michał_kappa
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk Rydułtowy

Kappa - alarm

Post autor: michał_kappa » 22 mar 2006, 14:59

"Kooczak" pisze:Witam , Jak ja kupowalem moje auto , poprzedni wlasciciel powiedzial mi ze alarmu nie ma w moim aucie , lecz co pozniej sie okazalo byl alarm lecz nie dzialal bo byl uszkodzony centralny zamek , gdy naprawilem dwa silowniki wszystko wrocilo do normy , masz w bagazniku po prawej stronie w skrtyce syrene ?
a zdążyłeś może już gdzieś opisać sposób rozebrania i naprawy zamków?
czekam z niecierpliwością bo zamek kierowcy mi nie działa i póki zamykam z jego strony jest OK ale jak od pasażera to wariuje

pozdrawiam
Michał

Kojak
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Ścinawa

Kappa - alarm

Post autor: Kojak » 22 mar 2006, 22:32

Ja też czekam na te zdjęcia. Zepsuty zamek pasażera wymieniłem, ale na wszelki wypadek chce naprawić ten stary. Zdjęcia miał chyba Kooczak przygotować...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”