Lybra - problem z radiem

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - problem z radiem

Post autor: Nat » 28 sie 2007, 22:25

"dexus" pisze:czy muszę szukać jakiejś specjalnej zmieniarki (cztać bardzo drogiej) czy jakaś uniwersalna : yesyes : może być?
Do radia bez navi Grundig, do radia z navi Sony albo Becker (UWAGA: nie zamiennie :!:)
Temat wałkowany wiele razy, więcej szczegółów w archiwum...
"teemka" pisze:Ponawiam prośbe bo w sumie jestem o krok od odłączenia radia i chce wiedzieć czy jest ten kod czy go nie ma...??? (!!!)
Odpowiedź:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Źródło: manual Lybry.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2011, 20:45 przez stabraf, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wrzuciłem fotki na nasz serwer ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
NajMlodszyM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 408
Rejestracja: 18 paź 2006, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Poręba Wielka/Gdańsk

Lybra - problem z radiem

Post autor: NajMlodszyM » 29 sie 2007, 12:56

Dokładnie tak jak mówi kolega Nat(a właściwie instrukcja obsługi), kiedy radio jest niezabezpieczone kodem powinno ono wyglądać tak :
1.JPG
A zmieniarka wygląda tak:
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
Oczywiście cały czas mówimy o radiu bez navi i zmieniarce do niego przystosowanej :)


Foto made by SE k800i

Aha, jak będziesz wyciągał radio, patrz na mój post w przyklejonym temacie: Lybra-montujemy odtwarzacz mp3 czy coś takiego. Wbrew temu, co kolega kartonik napisał, i kolega dzida, który go poprawiał, przy radiu nie trzeba nic odkręcać i się bawić w trudno dostępne śruby. W moim poście opisane co i jak ;)

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2011, 20:50 przez stabraf, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wrzuciłem fotki na nasz serwer ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
teemka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 714
Rejestracja: 26 sie 2007, 0:00
Skype: CZĘŚCI LANCIA LYBRA
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Lybra - problem z radiem

Post autor: teemka » 29 sie 2007, 23:23

OK, wielkie dzięki! Ja z problemem sie juz uporałem- miałem troche zabawy z demontażem ale jest już ok...
Aha, kodu też nie miałem, także wszystko gra;)
WŁOSZKI W POSIADANIU: ALFA 147 BY ZENDER 180KM / ALFA ROMEO 166 2.4 JTDM 20V 175KM
LANCIA LYBRA SW 2.4JTD 150KM (Emblema) / LANCIA LYBRA SW 1.9JTD 115KM (Intensa)

Szukasz części do Lancii Lybry? Napisz!

jagoda
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra - problem z radiem

Post autor: jagoda » 14 lut 2008, 12:29

Witam!
od 8 miesięcy użytkuje Lancie Lybre Kombi 2.4 JTD rocznik 2001, postanowilam przyłączyć sie do klubu gdyż mam poważny problem i szukam pomocy !!!!
dokłądnie problem tkwi w radiu, autko zostało sprowadzone z niemiec jednak po wymianie całego mechanizmu wycieraczek zresetowało sie radio a ja nie znam kodu, wiem ze mozna w papierach poszukac ale papierów orginalnych nie mam do tego modelu zreszta nie mam pewnosci ze poprzedni wlasciciel nie zmienił kodu.
mam spory kawałek do salonu Lanci Kraków czy Warszawka, a niestety w salonie Fiata nie daja rady rozkodowac.
radio ma nawigacje, zmieniarke cd i naglosnienie BOSE, - niestety w obecnej chwili jest bezuzyteczne :(
Proszę o pomoc co mozna pokąbinować w tej sprawie zeby uruchomic radyjko !!!!!!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - problem z radiem

Post autor: Nat » 14 lut 2008, 13:01

Witaj, Jagoda.
Niestety, tylko wizyta w ASO Ci pozostaje, bodajże 200 zł.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

jagoda
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra - problem z radiem

Post autor: jagoda » 16 lut 2008, 11:14

no chyba teraz mi nic nie pozostaje tylko ASO
dzieki pozdrawiam
jagoda

grellu
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2010, 12:14
Lokalizacja: ostrów wlkp

radio Lybra

Post autor: grellu » 04 mar 2011, 19:08

Witam serdecznie. Wiem ze temat był już wałkowany wielokrotnie-czytałem. Chodzi o kod do radia aby je odblokować.
Niestety rozładował mi się akumulator i radio chce kodu, nie mam karty ics, bo jak kupowałem to nie dostałem(auto sprowadzone), ale do rzeczy. Chodzi o to, ze bylem u jednego majstra- mówi, ze zrobi to za 200 zł, to pojechałem do salonu z ciekawości, tam za wyrobienie karty tez około 200 zł, ale jeden miły Pan powiedział ze jest jakaś włoska strona www gdzie można taki kod zdobyć za free ???? czy ktoś coś czytał ??? coś wie na ten temat ??? mówił, ze jeden klient tak swoje radio rozkodował- wystarczyło że podał nr seryjny radia. A może wy macie jakieś sugestie jak to zrobić taniej? Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2011, 19:29 przez stabraf, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Przeniosłem do istniejącego tematu.Poprawiłem pisownię.

Awatar użytkownika
JuNiOrEk33
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 86
Rejestracja: 16 mar 2011, 17:06
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Kraków

Re: Lybra - problem z radiem

Post autor: JuNiOrEk33 » 16 mar 2011, 17:19

Witam Wszystkich,

A ja mam trochę inny problem i niestety nie znalazłem podobnego na forum :-/ radio (bez navi) działa jedynie przez jakiś czas, następnie samo się wyłącza. Po włączeniu działa ponownie przez jakiś czas ale już sporo krótszy. I tak jeszcze kilka razy, aż się nie da włączyć przez kilka godzin. Również nie dało się radia włączyć gdy kilka godzin samochód postał wczoraj na słońcu. Wygląda to tak jakby się coś rozłączało wskutek wzrastającej temperatury. Niestety nie mam zielonego pojęcia co to może być. Byłem w kilku miejscach w Krakowie ale wszyscy rozkładali ręce i nie chcieli się za to zabierać. Czy możecie polecić w Krakowie lub okolicach jakiegoś dobrego elektryka? A może ktoś miał podobny problem i sobie jakoś z nim poradził? Auto kupiłem kilka dni temu i to obecnie jedyna denerwująca mnie w nim rzecz :)

Awatar użytkownika
oloksander
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 12 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Niedaleko Lublina

Re: Lybra - problem z radiem

Post autor: oloksander » 16 mar 2011, 17:34

dołączę się do pytania , mam ten sam problem-radio (bez navi) działa jedynie przez jakiś czas, następnie samo się wyłącza. Po włączeniu działa ponownie przez jakiś czas ale już sporo krótszy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”