Lybra - jakie płyty czyta zmieniarka?

flyshark
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 316
Rejestracja: 27 paź 2007, 0:00
Imię: http://www.flyshark.ayz.p
Lokalizacja: Krasnystaw a obecnie Pruszcz Gdanski
Kontakt:

Lybra-jakie płyty czyta zmieniarka??????

Post autor: flyshark » 15 sty 2008, 21:58

8O
Lancia Thesis Emblema 2.4 JTD

Awatar użytkownika
pawel1234
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 378
Rejestracja: 11 sie 2009, 12:50
Imię: Paweł
Lokalizacja: Brwinów/k.Warszawy

Re: Lybra-jakie płyty czyta zmieniarka??????

Post autor: pawel1234 » 31 sty 2017, 23:00

Odkopię kolejny temat :)

Kupiłem sobie oryginalną płytę Lady Pank w znanym sklepie z książkami i gazetami i lipa, bo nie czyta mi jej Lyberka. E46 Ojca czyta,a ona nie chce :(
Jak myślicie, można takie coś reklamować ?
Lancia Lybra 2.0 COMFORTRONIC
Lancia Ypsilon 0.9 Automat 2016r.

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Lybra-jakie płyty czyta zmieniarka??????

Post autor: FXX » 31 sty 2017, 23:06

A inne płyty Ci czyta?
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
pawel1234
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 378
Rejestracja: 11 sie 2009, 12:50
Imię: Paweł
Lokalizacja: Brwinów/k.Warszawy

Re: Lybra - jakie płyty czyta zmieniarka?

Post autor: pawel1234 » 31 sty 2017, 23:53

Wszystkie inne oryginalne czy nagrywane przeze mnie czyta bez problemów, a tej jednej nie chce...
W innych odtwarzaczach czyta tę płytę, a Lyberka tej właśnie jednej nie chce czytać...
Lancia Lybra 2.0 COMFORTRONIC
Lancia Ypsilon 0.9 Automat 2016r.

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5034
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Lybra - jakie płyty czyta zmieniarka?

Post autor: Bichoń » 31 sty 2017, 23:58

Oj, z reklamacją płyty będzie problem. Można ją zwrócić jeżeli nie jest rozpakowana z folii, ale jeżeli towar typu płyta z muzyką albo grą jest rozpakowany, to sprzedawcy nie przyjmują zwrotów (żeby nie było: kupił, skopiował, oddał). Skoro płytę czyta na innych odtwarzaczach, to też ciężko będzie ją reklamować z tego powodu, że u ciebie jej nie czyta. Ale z drugiej strony możesz spróbować, nic nie tracisz.
Podpowiem jeszcze jedno rozwiązanie, możesz legalnie stworzyć kopię tego CD wyłącznie do własnych celów. I jeżeli lyberka czyta ci nagrywane CD, to i tą kopię powinna przeczytać.

Awatar użytkownika
Pawcio78
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1465
Rejestracja: 24 lip 2009, 15:04
Imię: Paweł
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Lybra - jakie płyty czyta zmieniarka?

Post autor: Pawcio78 » 01 lut 2017, 9:25

A ja kupiłem oryginalnego Loudlinka. Tanio nie było ale w porównaniu do oryginalnej zmieniarki jakość dźwięku jest identyczna (Loudlink odtwarza FLAC i WAVE) i nie ma problemu z niedziałającymi płytami. Ilość utworów jest o wiele większa niż na płytach audio (mam zamontowaną kartę 16GB) no i wbudowany bluetooth przez który jakość dźwięku z odtwarzacza jest także rewelacyjna. W zestawie jest także mikrofon więc od razu mamy zestaw głośnomówiący. Przed Loudlinkiem miałem zamontowanego Xcarlinka ale jakość kompresji mp3 nie do końca mnie zadowalała (delikatnie audiofilskie skrzywienie:-)) a poza tym dziwnym zbiegiem okoliczności po odłączeniu Xcarlinka ustąpił problem z którym długo się borykałem a mianowicie wyczuwalnie nierówna praca zimnego silnika w pewnym zakresie obrotów a który to problem z tego co dopiero teraz kojarzę pojawił się właśnie jakoś w czasie po zainstalowaniu Xcarlinka. Długo tych faktów nie potrafiłem skojarzyć i męczyłem się z telepawką silnika. Nie wiem jaki to miało związek ale jakiś miało. Może to że ICS ma połączenie z komputerem wtrysku i Xcarlink jakoś zakłócał pracę centralki wtrysku…? Ważne że teraz motor pracuje równo i piękny dźwięk płynie z głośników:-)
była: Tempra 1.6 86KM
jest: Lybra 1.8 131KM 2000r. , Y 1.2 60KM 2001r. , Delta 4WD HF turbo 2.0 8V 165KM 1987r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”