Lybra - Podmiana czytnika nawigacji

Awatar użytkownika
Snooki
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 296
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:00
Imię: Riczard
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lybra - Podmiana czytnika nawigacji

Post autor: Snooki » 27 cze 2011, 0:32

"Odgrzewane kotlety".... czy wystarczy podmienic napęd do nawigacji na np. VDO 5000 i bedzie działałą mapa nawteq tak jak na zdjęciach z 1 postu ?

Awatar użytkownika
meqqex
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2393
Rejestracja: 05 wrz 2012, 18:15
Skype: pr2em0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Chojna - ZGR
Kontakt:

Re: Lybra - Podmiana czytnika nawigacji

Post autor: meqqex » 14 wrz 2012, 14:21

Snooki pisze:"Odgrzewane kotlety".... czy wystarczy podmienic napęd do nawigacji na np. VDO 5000 i bedzie działałą mapa nawteq tak jak na zdjęciach z 1 postu ?

czy koledze udała się może taka zamianka? powiem ze zapytałem się przez e-mail
jednej firmy która to zajmuje się navi i tylko wchodzi w rachubę zamiana czytnika
na czytnik z rodziny VDO DAYTON :)

ta stronka http://www.gps-systems.pl

otrzymałem taką odpowiedź:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
---Witam,-------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
---niestety nawigacji w Lybrze nie ma możliwości przeprogramować na język-----------
---polski, jak również nie ma mapy Polski. Jedyna możliwość to------------------------
---przeróbka, czyli podłożenie innego czytnika nawigacji (preferowana rodzina ---------
---VDO Dayton) pod sygnał wejścia video. Na dzień dzisiejszy taka usługa jest-------------
---możliwa tylko w Jeleniej Górze.---------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
---Pozdrawiam--------------------------------------------------------------------------------------
---Łukasz Piasek------------------------------------------------------------------------------------
---GPSsystems--------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

jak na razie nie wybieram się w okolice jelonki wiec nie mam możliwości sprawdzenia

jednak na allegro są dostępne czytniki VDO DAYTO nad którymi się zastanawiam

ale jak kolega wyżej nie mam pewności czy zamiana "sztuka za sztukę przepięcie" przyniesie

pożądany efekt ;)
[Lancia_Lybra_SW_LX_1.9_JTD_85kW_2004R]
6cio biegowy manual
BREMBO Brakes System
Novitec 18 inch wheels
ECU soft update STAGE 1 150 KM / 340 Nm by Ramzes_II

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”