Lybra - aktywny subwoofer a radio seryjne

przemcio 81
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2010, 18:16
Lokalizacja: Katowice

Lybra - aktywny subwoofer a radio seryjne

Post autor: przemcio 81 » 28 maja 2010, 13:07

Witam.Niedawno zakupiłem sobie Lyberke 1.9 jtd z 12.2000.Jak narazie wrazenia bardzo dobre :) ,choc wyskakuja pewne mankamenty.... :-? jednym z nich jest audio.Mam seryjne głosniki,zmieniarke.Niestety wzmacniacza i subwoofera nie ma.Wiec kupiłem sobie aktywny subwoofer i wyszły problemy przy podłączaniu.Z forum wyczytałem ze trzeba kupic żółtą kostke mini iso.Kupiłem i ma 5 wyjść ta kostka.LP PP RL RR i subwoofer.Podłączałem w różnych konfiguracjach kable, nawet próbowałem puscic sygnał z tylnego głosnika i nic z tego!!Głosnik raz wciaga raz wypycha,cos tam z niego wychodzi jakis dzwiek ale to nie jest to.Dałem radio do naprawy bo wyszło ze jest "zwarcie" na lewych dzwiach a przy sprawdzaniu głosnikiem i kabelkiem jak podłączyłem pod to trzecie wyjscie co przychodzi ta niby kostka na wzmacniacz to głosnik buczał.Nie wykluczone jeszcze ze jest walniety ten subwoofer(nowy).Podłączylismy go do auta kumpla co ma cała instalacje puszczona i w ogóle niegrał.Natomiast w Lybrze cos z siebie wydawał jakies stłumione ciche dzwieki.Nie wiem czy nie bedzie lepiej rozejrzec sie za nowym radyjkiem. Czy jest jeszcze jakas inna kostka mini iso typowo na wyjscie na wzmacniacz?Pod co mam podłaczyc czincze, które ida z wzmaczniacza?
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 13:12 przez Dudi, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Przeniosłem do odpowiedniego działu/Ortografia/Styl

daro82zgr
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 37
Rejestracja: 17 maja 2010, 13:18
Lokalizacja: Zgierz koło Łodzi

Re: Lybra - aktywny subwoofer a radio seryjne

Post autor: daro82zgr » 19 sie 2010, 22:05

ja kopiłem kostkę mini iso z 4 cinczami i remote kabelkiem i jest dobrze . teraz chciałbym podłączyć dsp ,zakupiłem je ale bez kabli i nie wiem jak podłączyć. możne ktoś doradzi?



Można też zrobić taki myk jeśli chcesz podłączyć dopale tylko pod subwoofer ze na tej dużej kostce bosse w bagażniku są 4 cienkie kable odpowiadaja sygnału i do nich się dołączyć zrobić cincza . ja tak mam i uważam ze jest lepszy dźwięk ale to tylko moje zdanie i kabli nie ciągniesz przez cały woź do bagażnika
Ostatnio zmieniony 24 sty 2011, 12:10 przez bargaw3181, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: używamy polskich znaków

Awatar użytkownika
redy19
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 454
Rejestracja: 18 sty 2008, 0:00
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Re: Lybra - aktywny subwoofer a radio seryjne

Post autor: redy19 » 20 sie 2011, 16:41

Ale sobie lubicie robić roboty na nie wiem. Też mam lybre i niedawno zakupiłem tubę basowa i wzmacniacz wszystko podłączyłem a żeby się nie bawić w jakieś kostki zakupiłem taki oto adapter http://allegro.pl/adapter-z-kabli-glosn ... 97050.html podłączasz pod tylnie głośniki i problem z głowy a z radia wyprowadziłem tylko cieniutki kabelek impuls 12V żeby wzmacniacz się włączał razem z radiem efekt jest dobry gra rewelacyjnie :) Pozdrawiam :) ps. dołączam obrazek :)


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”