Lybra - działa radio, nie działa komputer

ewkakrz
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2011, 18:57
Imię: Ewka
Lokalizacja: Bytom

Lybra - działa radio, nie działa komputer

Post autor: ewkakrz » 10 cze 2011, 19:21

Witam wszystkich jeszcze raz. Od roku jestem szczęśliwa posiadaczka Lybry Kombi 1.9 2001r. Od pol roku poszukuje na internecie i nie mogę znaleźć pomocy w rozwiązaniu problemu z komputerem ( z góry przepraszam jak "palnę" jakaś gafę techniczna ale jestem początkujący właściciel). W moim samochodzie działa tylko radio, wyświetla sie z boku na ekranie błąd komputera "trip check.... i nie ma możliwości włączenia komputera. O dziwo w zimie przy temperaturze -15 i w dół komputer normalnie zaczął działać ale tylko do momentu jak samochód sie nie nagrzał. Mam drugi "zestaw" w którym dla odmiany działa tylko komputer a nie działa radio. W 2 warsztatach nie potrafili mi pomoc. Jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu sie rozwiązać będę wdzięczna za podpowiedz.
Dziękuję i pozdrawiam
Ewka
(jeżeli wątek był juz poruszany to z góry przepraszam i bardzo proszę o link - ja nie potrafiłam znaleźć)

HERBINEK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 09 wrz 2008, 0:00
Lokalizacja: L U B I N

Re: Lybra - działa radio, nie działa komputer

Post autor: HERBINEK » 12 cze 2011, 19:00

weź oba radia i z 2 zrób jedno, tzn podjedz do elektronika jakiegoś i przełóż radio do tego panelu co ma sprawny komputer a może w radiu popsuła się jakaś pierdÓłka
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 20:02 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ortografia

ewkakrz
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2011, 18:57
Imię: Ewka
Lokalizacja: Bytom

Re: Lybra - działa radio, nie działa komputer

Post autor: ewkakrz » 12 cze 2011, 20:34

Dzięki za odpowiedz :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”