Lybra - zmiana odtwarzacza

pawtych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:32
Imię: Pawel
Lokalizacja: Tychy

Lybra - zmiana odtwarzacza

Post autor: pawtych » 12 paź 2011, 17:04

Witam
Akurat tak sie sklada, że w obecnym samochodzie mam dopieszczony sprzęt audio i chciałbym go ze soba zabrać do swojej przyszłej Lyberki stąd rodzi sie moje pytanie, czy isnieje możliwość instalacji niefabrycznego radia - rozmiar "standard". Bo z tego co widziałem na zdjeciach konsola nie bardzo na to pozwala? Gdzie mogę znaleść informacje o np. max głębokości głośników w drzwiach?
www.ilustratyw.pl - Najlepsze personalizowane zaproszenia ślubne !

lanciolet
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 363
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:03
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Lybra - zmiana odtwarzacza

Post autor: lanciolet » 16 paź 2011, 17:51

Nie sądzę,żeby standardowe audio z innego auta to w Lybrze dobry pomysł.Oczywiście-jak się chce,to wszystko można zrobić.Wydaje mi się,że już łatwiej byłoby wstawić audio 2-DIN,ale i wtedy przydała by się jakaś profesjonalna zabudowa,żeby estetyka takiego implantu była na akceptowalnym poziomie.No i dochodzi jeszcze utrata wskazań komputera,brak telefonu w zależności od wersji jeśli posiadasz.Poszukaj w tym dziale-było już parę pomysłów nawet z fotorelacją jak podłączyć to i owo,m.in.fajny zestaw Harman Kardon.

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Lybra - zmiana odtwarzacza

Post autor: markiz » 16 paź 2011, 20:24

pawtych pisze:Witam
Akurat tak sie sklada, że w obecnym samochodzie mam dopieszczony sprzęt audio i chciałbym go ze soba zabrać do swojej przyszłej Lyberki stąd rodzi sie moje pytanie, czy isnieje możliwość instalacji niefabrycznego radia - rozmiar "standard". Bo z tego co widziałem na zdjeciach konsola nie bardzo na to pozwala? Gdzie mogę znaleść informacje o np. max głębokości głośników w drzwiach?
Jak się komuś podoba można np. tak :link: Temat był rozwinięty na cztery strony.Ja już się na ten temat nie wypowiadam. : zaduma :
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

pawtych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:32
Imię: Pawel
Lokalizacja: Tychy

Re: Lybra - zmiana odtwarzacza

Post autor: pawtych » 24 paź 2011, 0:31

oO dzieki za link, myślałem że przeleciałem cały dział i nikt wczesniej tego tematu nie poruszył - co tez wydało sie dziwne.
www.ilustratyw.pl - Najlepsze personalizowane zaproszenia ślubne !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”