Lybra Bose - brak dźwięku w przednich głośnikach

mjerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 269
Rejestracja: 24 sie 2011, 15:49

Lybra Bose - brak dźwięku w przednich głośnikach

Post autor: mjerzy » 24 lis 2011, 10:06

Witam

W trakcie jazdy wyłączyły się przednie głośniki - obie strony. W momencie ustawienia ,,fadera'' na ICS na głośniki tylko przednie słychać jedynie delikatnie głośnik basowy w bagażniku. Czy ktoś miał podobny problem. Gdzie może tkwic problem - radio, wzmacniacz, same głośniki, może jakieś kostki. Nie chce mi sie demontować całego samochodu, być może ktoś pomoże.
jeżeli okaże się, że coś się spaliło, chciałbym zanieść do naprawy tylko uszkodzony element, a nie odstawiać lucynki do elektromagików bo wyciągną mi pół samochodu i będzie to długo trwało.

Awatar użytkownika
Przemek555
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 119
Rejestracja: 02 kwie 2010, 23:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Lybra Bose - brak dźwięku w przednich głośnikach

Post autor: Przemek555 » 25 lis 2011, 23:32

jak kupiłem swoją lybrę też nie grały mi przednie głośniki - okazało się że zaśniedziały złacza w głośnikach, wystarczyło wyjąć głośniki i przeczyścić wsuwki i trochę je podoginać i drugi rok gra oki. Jeśli masz to samo to czeka Cie w miarę prosta robota i do tego bez kosztów, chociaz dziwne że przestały grać obydwa naraz - to może wskazywać na uszkodzenie wzmacniacza w bagażniku lub przedwzmacniacza w ICSie ;(
Powodzenia
Coraz częściej na drogach spotyka się szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... Naprawdę, czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

eks Lybra 2.0 20V Sedan 2000r, Mondeo 2.5t

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”