Lybra - ICS problem z wyświetlaczem

arti1987
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:20
Imię: Artur
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra - ICS problem z wyświetlaczem

Post autor: arti1987 » 10 sty 2012, 22:30

Witam koledzy mam problem z wyświetlaczem ICS w moim aucie . A mianowicie w czasie jazdy sam nagle rozjaśniał się i ciemniał a w pewnym momencie zrobił się czarny . Dodam że radio działa normalnie , klawisze wszystkie świecą , jak poświecę na wyświetlacz latarką to staje się coś widoczne . Bezpieczniki ok na przycisk light nie reaguje . Lancia lybra 2.4 jtd 2001 rok ics z navi . z góry dziękuję za pomoc
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 22:58 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy tytułować posty zgodnie z zasadami i umieszczać w odpowiednich działach/Poprawione i przeniesione

Awatar użytkownika
gregi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 21 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: KOZIENICE

Re: Lybra - ICS problem z wyświetlaczem

Post autor: gregi » 11 sty 2012, 12:02

Witam nie chcę cię straszyć ale najprawdopodobniej spalił się inwerter(taki transformatorek) od podświetlenia ICS.I to tyle dobrych wieści nigdzie nie ma oznaczeń typ czy numer ,miałem to samo .Rozwiązaniem było kupienie drugiego radia wylutowanie konwertera i podmianka .Radio musi być koniecznie NAVI TEL bo to bez ma inny sposób zasilania wyświetlacza.To ta najgorsza wersja ,możliwe lecz mało prawdopodobne że wyleciała wtyczka od podświetlenia ,ta łącząca wyświetlacz z inwerterem.Przy tej wersji trzeba zdjąć cały panel przedni i zajrzeć za wyświetlacz tam jest ta wtyczka.Do tej operacji potrzeba klucze TORX bardzo małych rozmiarów.
SP_A0075.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”