Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Awatar użytkownika
ucho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: ucho » 03 mar 2012, 11:22

Jak w temacie Lybra 99r ICS z Navi Jak podłaczyć zestaw NOKIA CK7-W
Przeszukałem forum , niestety nie mogę nigdzie znaleźć schematu kostki w radiu (podłączenie masy w celu wyciszenia radia) + podłączenie do czujnika zapłonu
Kiedyś były jeszcze na forum linki do schematów z włoskiej strony (korzystałem instalując tempomat) niestety wszystkie schematy miałem w wersji elektronicznej , i pozbyłem sie ich formatując kompa (a włoskiej strony Lybry nie mogę namierzyć)
Będę bardzo wdzięczny za pomoc buziak

Awatar użytkownika
gregi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 21 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: KOZIENICE

Re: Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: gregi » 04 mar 2012, 12:02

Po co dublować telefon skoro jest fabryczny? ,a nic nie piszesz że nie działa.

Awatar użytkownika
ucho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: ucho » 04 mar 2012, 14:13

Znudziło mi się przekładanie SIMa z komórki do auta.
Ostatnio jeździłem autem z zainstalowanym zestawem Nokia i stwierdziłem że jest to wygodniejsze
A utrzymywanie dodatkowego sima wydaje mi sie nieekonomiczne.

pozdrawiam
Ucho

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: FXX » 04 mar 2012, 15:38

Dlaczego nieekonomiczne?
Kupujesz starter w praktycznie dowolnej sieci, doładowujesz i masz konto ważne przez rok ;) (przynajmniej w T-mobile i Play tak jest). Wydajesz 30zł i masz konto ważne rok, jak brakuje doładowujesz i tyle :)

Mój tato ma w Lybrze abonament z Play, za który płaci 1zł + VAT miesięcznie :) Cena za minutę 29gr, więc przy sporadycznym używaniu telefonu rachunki nie przekraczają 10zł na miesiąc.
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: jjash » 04 mar 2012, 16:38

Podjedź do pierwszego lepszego autoryzowanego salonu swojej sieci. Tam, za niewielką opłatą, wyrobią Ci dodatkową kartę. W erze, obecnym plusie, zrobiłem tak, i wyrobili mi dwie karty - tzw. tandem. Teraz jedna karta, w dużym formacie, jest w aucie, a druga, wyłamana, w komórce. Ot, cała filozofia. Ten sam numer, działa jednak ten telefon, który jako ostatni został zalogowany. Po co kombinować?
Pozdrawiam
Jan
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: argenta67 » 04 mar 2012, 16:49

jjash pisze:Podjedź do pierwszego lepszego autoryzowanego salonu swojej sieci. Tam, za niewielką opłatą, wyrobią Ci dodatkową kartę. W erze, obecnym plusie, zrobiłem tak, i wyrobili mi dwie karty - tzw. tandem. Teraz jedna karta, w dużym formacie, jest w aucie, a druga, wyłamana, w komórce. Ot, cała filozofia. Ten sam numer, działa jednak ten telefon, który jako ostatni został zalogowany. Po co kombinować?
Pozdrawiam
Jan
Ciekawe rzeczy piszesz bo jak ja poszedłem zamówić "klona" to w żadnej sieci w Warszawie było to nie dostępne więc nie możliwe aby w innym mieście takie sztuki udostępniali.

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: Dudi » 04 mar 2012, 19:51

argenta67 pisze:
jjash pisze:Podjedź do pierwszego lepszego autoryzowanego salonu swojej sieci. Tam, za niewielką opłatą, wyrobią Ci dodatkową kartę. W erze, obecnym plusie, zrobiłem tak, i wyrobili mi dwie karty - tzw. tandem. Teraz jedna karta, w dużym formacie, jest w aucie, a druga, wyłamana, w komórce. Ot, cała filozofia. Ten sam numer, działa jednak ten telefon, który jako ostatni został zalogowany. Po co kombinować?
Pozdrawiam
Jan
Ciekawe rzeczy piszesz bo jak ja poszedłem zamówić "klona" to w żadnej sieci w Warszawie było to nie dostępne więc nie możliwe aby w innym mieście takie sztuki udostępniali.
No to dziwna ta Warszawa, bo każda sieć oferuje wyrobienie drugiej karty SIM po ten sam numer. W T-mobile to kosztuje chyba 50pln (ale robiłem już jakiś czas temu, więc cena mogła się zmienić).
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

argenta67

Re: Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: argenta67 » 04 mar 2012, 20:01

Dudi pisze:
argenta67 pisze:
jjash pisze:Podjedź do pierwszego lepszego autoryzowanego salonu swojej sieci. Tam, za niewielką opłatą, wyrobią Ci dodatkową kartę. W erze, obecnym plusie, zrobiłem tak, i wyrobili mi dwie karty - tzw. tandem. Teraz jedna karta, w dużym formacie, jest w aucie, a druga, wyłamana, w komórce. Ot, cała filozofia. Ten sam numer, działa jednak ten telefon, który jako ostatni został zalogowany. Po co kombinować?
Pozdrawiam
Jan
Ciekawe rzeczy piszesz bo jak ja poszedłem zamówić "klona" to w żadnej sieci w Warszawie było to nie dostępne więc nie możliwe aby w innym mieście takie sztuki udostępniali.
No to dziwna ta Warszawa, bo każda sieć oferuje wyrobienie drugiej karty SIM po ten sam numer. W T-mobile to kosztuje chyba 50pln (ale robiłem już jakiś czas temu, więc cena mogła się zmienić).
Może teraz już tak robią bo ja jakoś ze dwa lata temu pytałem i powiedzieli drugą tak klona nie.

Awatar użytkownika
ucho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: Lybra - ICS z navi - jak podłączyć zestaw NOKIA CK7-W?

Post autor: ucho » 04 mar 2012, 21:12

Kurcze dyskusja się wywiązała , a w temacie opisu złączy cisza
Kończąc zbędne komentarze to:
1 autem jeżdżę nie tylko ja , ale i moja druga(lepsza) połowa dla niej to też wygodniej z bluetooth'a korzystać
2 jak napisałem dodatkowy SIM mnie nie interesuje

Jeżeli ktoś ma namiar na te starą włoska stronę to też proszę o linka , wszystko się przyda
Zaraz będę grzebał w Elektrodzie , zobacze co tam mają
Pozdrawiam
ucho

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”