Lybra - navi, ICS, etc.

Awatar użytkownika
Ewro
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 109
Rejestracja: 07 maja 2010, 14:13
Lokalizacja: Wawa-Bytom

Lybra - navi, ICS, etc.

Post autor: Ewro » 29 maja 2012, 18:12

Mała konkluzja (bez obrazy, bo nie jest moim zamiarem nikogo obrażać, więc urażonych przepraszam)
W związku że sprzedaję Lyberke pracę nad połamaniem ICSa zawiesiłem. Ale rzecz jest w tym że dałem propozycje że komuś przekażę może słuszny kierunek poszukiwań. Niestety odzewu ZERO. Oczywiście gdybym napisał że jest już gotowe wszystko i nic tylko podłączyć dowolne CD, MP3 czytnik navi zmienić menu i język na polski, odezwałoby się sporo osób proszących o udostępnienie pracy w którą włożyłem sporo nieprzespanych nocy i dni np tylko poszukiwanie danych o prockach w ICS zajeło mi jakieś w sumie 3 dni i noce. Ale nie wierzę że na naszym forum nie ma speca od transmisji danych, kogoś kto wie jak się bawić we flash układów, kogoś kto zna biegle np C, nie ma mechanika który zna transmisję na szynie danych po wysokiej i niskiej a wystarczy tylko się skrzyknąć i można w ok miesiąca/kliku lub paru/kiludziesięciu weekendów rozwalić to gówno, tylko pod warunkiem że parę osób nad tym mocno pracuje. Oczywiście udostępnienie tego potem za darmo nie wchodzi w rachubę z wiadomych względów ale nie przesadzajmy by cena potem była taka jak "PODOBNO" życzy sobie kol Jan 1itd do Thesis ( Oczywiście niech by żałowali CI którzy nie chcieli do zespołu dołączyć). którego cenię i szanuję za wkład przede wszystkim czasu jaki włożył SAM!!! ( czytałem jego dawne apele o pomoc forumowiczów) i błądzenie po omacku. Chwała jemu że rozwalił Thesisa ale to dopiero jeden malutki kroczek w kierunku Lybry, Opla, Porsche, Alfy. W Thesis jest specyficzna wersja Windows CE ale i tak Szacun za rozwałke tego ***.stwa. Więc Koledzy i Koleżanki nie łudźmy się że navi będzie i że każdy czytnik CD podepniemy, jeszcze język pol. ktoś z dużym uporem podmieni ale też musi choć mieć podstawową wiedzę co to są sumy kontrolne i jak je liczy program.
Oczywiście wiadomo że My żyjąc w kraju w jakim żyjemy nie stać nas na pewne rzeczy ot tak sobie. Czasami jest to kosztem wielu wyrzeczeń. Ale ten kto to złamie lub grupa :-) to spoko może liczyć na zachodnich użytkowników wcześniej wymienionych marek którzy na forach bardzo np chcieliby podłączyć inny czytnik lub zgubili kod do np jeb. Beckera. Cóż tu kufel pyfka dla mistrzów Simensa, świetnie to zblokowali używając nietypowych narzędzi ( mają swoje kompilatory lub kupne kobyły których nawet piraci nie używają do łamania programów, prawie nie do zdobycia na popularnych "ściągaczkach") i potem oczywiście wszystko pozostawili. Jedynie ludzie od Navteqa ( a i zapewne jak podejrzewam że od loudlinka) mają wiedzę ale oni tylko zmieniają mapy na nowsze, kodu nie ruszają za mocno. Żal że po prostu że fani marki nie potrafią się skrzyknąć mając cień szansy na jakiś tam zarobek ale poparty ciężką pracą. Sorry to tylko drobne i moje spostrzeżenia. Ja też kiedyś pisałem czy ktoś mi pomoże przetłumaczyć świetną instrukcję z rozpiskami co i jak jest podłączone, zbudowane, do Lybry która jest po włosku tylko ma dziwne PDFy :-) które spoko bez problemu zostały rozwalone. Oczywiście odzewu ZERO :-(
Pozdrawiam i wierzę że ktoś kiedyś z naszego forum to rozwali :-)
PS. Nie była to wycieczka pod niczyim adresem!!!
Lybra 2,4 JTD

Wróć do „Car Audio & Navi”