Lybra - radio umarło

rafall270
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2011, 13:47
Imię: rafal
Lokalizacja: łódź

Lybra - radio umarło

Post autor: rafall270 » 14 paź 2012, 18:51

witam.mam następujący problem:po odpaleniu auta okazało się że ani radio ani cd nie działają wyświetlacz działa,wszystko na nim wygląda zupełnie normalnie wyświetlają sie częstotliwości oraz numery płyt i utworów,nie wyszukuje stacji ,zupełny brak dzwięku nie można przełączyc się z radia na CD czy kaseciak reszta funkcji kompa działa bez zarzutu ,oczywiscie nie działa tez sterowanie w kierownicy,nie slychać pracy zmieniarki.auto to lybra z 2000 r 1,8 z navi,nie wiem czy to ważne ale kilka godzin wczesniej zapaliła sie czerwona kontrolka airbag .pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 14 paź 2012, 18:56 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy tytułować posty zgodnie z zasadami!!!

dzidek77
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 65
Rejestracja: 13 maja 2010, 21:35
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: Lybra - radio umarło

Post autor: dzidek77 » 14 paź 2012, 19:46

od razu powiem, że Ci nie pomogę, ale podzielę się podobnym problemem z przeszłości

jakieś 2 lata temu miałem podobną sytuację, wszystko niby działało, zmieniarka chodziła, radio też, wyświetlacz ok, ale nie było dźwięku :?:
wyciągałem radio, żeby sprawdzić czy nie bezpiecznik, potem wzmacniacz - już chciałem go wieźć na sprawdzenie ... i radio zadziałało :D
działa do dzisiaj i nie wiem czym to było spowodowane
dodam tylko, że to miało miejsce w zimie, gdzie temperatury i wilgotność powietrza pewnie miały na to wpływ, auto stoi pod chmurką
Lancia Lybra SW 1.8 LX
BRC SQ 24.11

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”