Lybra - radio/wiadomości drogowe

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Lybra - radio/wiadomości drogowe

Post autor: bassooner » 24 mar 2016, 13:07

A więc pokrótce, żeby nie przynudzać. Wracam z pracy, a właściwiej z próby (super próba Markiem Piekarczykiem... zresztą nie ważne), a właściwie najwłaściwiej z IKEA, bo wracając z pracy wstąpiłem do IKEA, w której kupowałem materac piankowy MOSHULT dla Mani, bo stary się już (niestety) od początku do niczego nie nadawał (kupowanie przez internet to jednak loteria)... kurde miało być pokrótce... no dobra...

Wracając do tematu... wracam z IKEA (w której dla przypomnienia kupowałem materac MOSHULT - pianka poliuretanowa 28 kg/m3, a więc nieźle i lepiej niż w JYSK, bo tam materac o 2 cm wyższy był o 2 kg lżejszy więc o czymś to chyba mówi! nie?!!)... kurde znowu się rozpisałem...

No i wypadam z tym materacem ze sklepu (już nawet się na hot - doga za zyla nie skusiłem, to znaczy na "wyjściu" po na "wejściu" jeden poszedł... ale bez dodatków) pakuję się do Lancii, odpalam, jadę, w radio nic (a rano to nawet w trójce zamiast Manna usłyszałem Ziobrę i tak się przestraszyłem, że hej!)... kurde znowu się rozpisuję...

No więc w radio nic. Włączam kaseciaka i ku mojemu zdziwieniu (wykrzyknik) kaseciak sam przełącza się na radio! Myślę sobie kaseta się wkręciła czy co? Patrzę na radio, a tam napis "Traffic announcement" i idą wiadomości drogowe...

Więc pytanko takie - czy to się samo dzieje? To znaczy automatycznie przełącza mi na wiadomości jeśli są drogowe, wyłączając kaseciaka tudzież kompakta?

Kocham pa pa...
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Lybra - radio/wiadomości drogowe

Post autor: Dudi » 24 mar 2016, 13:20

kuba88 pisze:Jest to jak najbardziej możliwe, jeśli się nie mylę to większość radioodtwarzaczy posiada taką funkcję. Chyba taką opcję wyłącza się jednym przyciskiem, ale nie pamiętam którym.
rain pisze:Opcja TA w menu.

Opcja TP - Traffic Program.
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: Lybra - radio/wiadomości drogowe

Post autor: bassooner » 24 mar 2016, 13:29

no wreszcie po tylu dniach oczekiwania ktoś się zlitował i podzielił ze mną swoją wiedzą! dzięki o wybawcy ;-)
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”