Lybra - różne funkcje radia

Mart27

Lybra - radio

Post autor: Mart27 » 20 paź 2006, 12:38

nie chodzi o jakość dźwięku tylko o komendy, które wydaje urządzenie.....

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - radio

Post autor: Nat » 20 paź 2006, 12:43

"Mart27" pisze:nie chodzi o jakość dźwięku tylko o komendy, które wydaje urządzenie.....
Oczywiscie piszesz o komendach głosowych (dżwiękowych): Na rondzie trzeci wyjazd w lewo, trzymaj sie lewego pasa.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Łukasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 446
Rejestracja: 30 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa

Lybra - radio

Post autor: Łukasz » 20 paź 2006, 12:44

sgrzesiek ty jako jedyny potwierdzasz podswietlenie guziorow w kierownicy. Teraz wyspowiadaj sie, ktory masz rok bryczki i jakie wyposazenie...
Lancia Lybra SW 1.8 16VLX+ Navi
Mercedes C-klase 200 kompresor
Peuegot 307 SW HDI 110ps

Awatar użytkownika
Łukasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 446
Rejestracja: 30 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa

Lybra - radio

Post autor: Łukasz » 20 paź 2006, 12:47

A tak na marginesie chlopaki to widze, ze wszyscy mamy teraz przerwe obiadowa :D
Lancia Lybra SW 1.8 16VLX+ Navi
Mercedes C-klase 200 kompresor
Peuegot 307 SW HDI 110ps

Mart27

Lybra - radio

Post autor: Mart27 » 20 paź 2006, 12:47

"Nat" pisze:
"Mart27" pisze:nie chodzi o jakość dźwięku tylko o komendy, które wydaje urządzenie.....
Oczywiscie piszesz o komendach głosowych (dżwiękowych): Na rondzie trzeci wyjazd w lewo, trzymaj sie lewego pasa.

o to mi właśnie chodzi :wink:

Mart27

Lybra - radio

Post autor: Mart27 » 20 paź 2006, 12:48

"Łukasz" pisze:A tak na marginesie chlopaki to widze, ze wszyscy mamy teraz przerwe obiadowa :D
ja siedzę za biurkiem... :evil:

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - radio

Post autor: Nat » 24 paź 2006, 13:27

"Łukasz" pisze:sgrzesiek ty jako jedyny potwierdzasz podswietlenie guziorow w kierownicy. Teraz wyspowiadaj sie, ktory masz rok bryczki i jakie wyposazenie...
OK, zafrapowało mnie to i przed chwilą przyjrzałem sie tematowi z bliska. Otóż stwierdzam, że... wszyscy mamy to podświetlenie :)
Bo to jest złudzenie...
Otóż guziory elektrucznych szybek są czarne i białymi obrazkami. Te ikonki są trochę... fluorescencyjne!
A więc oświetlenie klamki w drzwiach odbija się w białych ikonkach guzików zamykania szyb i stąd złudzenie, że są one podświetlone na zielonkawo.
a co do kierownicy i sterowania radia, to juz gorzej... może odbiło sie światełko za lusterkiem wstecznym....
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Mart27

Lybra - radio

Post autor: Mart27 » 24 paź 2006, 14:26

...ja też nigdzie nie znalazłem info, aby guziki w kierownicy były podświetlane, natomiast te od szyb świecą rzeczywiście od tych lampek w klamkach...

chodko
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 75
Rejestracja: 22 kwie 2006, 0:00
Lokalizacja: Witkowo
Kontakt:

Lybra - radio

Post autor: chodko » 24 paź 2006, 20:03

skoro tak to dlaczego mi wczoraj przestał świecić przycisk od opuszczania szyby kierowcy a pozostałe świecą
a w kierownicy są ledy takie jak w komórkach do podświetlania klawiszy wiem bo mi przycisk się wyłamał i musiałem go wklajac

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - radio

Post autor: Nat » 24 paź 2006, 20:09

To dziwne. U mnie napewno jest to światło odbite.
To Witkowo nieopodal Gniezna?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Mart27

Lybra - radio

Post autor: Mart27 » 24 paź 2006, 20:26

a mi z tego wszystkiego padła dziś lamka w klamce pasażera i przycisk od szyby też przestał iluminować - a przycisków w kierownicy się boję rozbierać żeby sprawdzić.. :wink:

Awatar użytkownika
Lukasz291
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 162
Rejestracja: 19 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Krzecin koło krakowa

szyba

Post autor: Lukasz291 » 24 paź 2006, 21:40

Co Do szyby to juz ci pisze jak przywrocic pamiec. Włacz zapłon opusc szybe do samego konca trzymajac cały czas przycisk nastepnie zason ja do samoge konca tzrymaja przyciks i gdy sie zasunie poczekaj az przekaznik pyknie i wyłacz zapłon. W taki sposob w 99% samochodow przywraca sie pamiec szyb
Lancia Delta 1.6 16v HPE & Lancia Y 1.2 16V
Białe Turbo z czarną maską i mooocnym sercem:)

Anonymous

Lybra - radio

Post autor: Anonymous » 25 paź 2006, 0:57

sory za zwloke ale net mam tylko wieczorami w domu :).
Byłem, sprawdziłem na 100% swiecą same od siebie, i to zarowno te w drzwiach bo zasłanianie podswietlenia klamki niczego nie zmienia. Poza tym-to zadna filozofia mam takie cos juz nawet w 12 letniej R19 :).No a kierownica - tez.Ta dla odmiany świeci dopiero po załączeniu swiateł.Zapala się wtedy całe podświetlenie guzików radia, konsoli środkowej, pochylenia reflektorów, regulatora jasności deski, no i guzików przy kierownicy. Ewidentnie światło spod guziczka, na upartego można nawet znaleźć punkt mocowania żarówki-jaśniejszy obszar :).
EPER twierdzi, ze to V2/SW z kierownicą SX z października 2001.
Jak będę rozbierał bo nie działa mi -VOL i czasami radio wchodzi w tryb wiecznego przeszukiwania eteru, co wiążę z felerami guziczków przy kierownicy to postaram sie machnąć pare fotek i posłac na liste.

chodko
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 75
Rejestracja: 22 kwie 2006, 0:00
Lokalizacja: Witkowo
Kontakt:

Lybra - radio

Post autor: chodko » 26 paź 2006, 22:45

tak kolego Witkowo koło gniezna a mi dziś padło podswietlenie klamki pasażera :( a przycisk jak świecił atk świeci a swoja drogą to mie wie ktoś jak sie do tej żarówki dostać

Mart27

Lybra - radio

Post autor: Mart27 » 27 paź 2006, 22:13

"chodko" pisze:tak kolego Witkowo koło gniezna a mi dziś padło podswietlenie klamki pasażera :( a przycisk jak świecił atk świeci a swoja drogą to mie wie ktoś jak sie do tej żarówki dostać

u mnie padła lampka, a po dwóch dniach sama znów się zaświeciła i jest ok ??????!!!!!!!!!!!!! :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”