Lybra - komunikat "radio off"

michelgrass
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 129
Rejestracja: 29 sie 2012, 20:51
Imię: Michał
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Lybra - komunikat "radio off"

Post autor: michelgrass » 23 wrz 2012, 20:11

Witam dzisiaj jadąc nagle wyłączyło i się radio i widziałem jedynie komunikat "radio off, myślę sobie "wczoraj montowałem kabel od zmieniarki i może któraś z wtyczek wypadła na wybojach i to jest przyczyną.." Zajechałem na miejsce docelowe i wiedząc jak szybko i sprawnie wyciągnąć ICS zabrałem się do demontażu . Wymontowałem segment z szufladkami9na karty i napój) nawiew , listwa ozdobna, i srubokrętem plaskim nacisnąłem zapadki po obu stronach ICS w celu unikniecia odkręcania 5 śrub . okazalo się ze wtyczki na miescach siedzą i nie są przyczyną owego komunikatu ...Winowajcą jest bezpiecznik oznaczony nr 10 z tyłu ICS .Po wymianie radyjko hula :) Może komuś w przyszłości się uda.
ps- to moja pierwsza tego typu pomoc na forum także przepraszam za mało fachowy opis , który a nadzieje komuś w przyszłości sie przyda :) Pozdrawiam!
był: Peugeot 206 1,1(Pan pijak postanowił zignorować znak stop i dzięki tej postawie mam Lancie;) )
jest Lancia Lybra 1,9 JTD SW (116 KM)
<iframe src='http://affiliates.intragame.com/placeme ... etag=11283' width='468' height='60' scrolling='no' frameborder='no' style='border-width:0'></iframe>

Tosz82
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2012, 18:18
Imię: Tomasz
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Lybra - komunikat "radio off"

Post autor: Tosz82 » 29 paź 2014, 19:39

Z tyłu ics jest bezpiecznik. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”