Kappa - CB Radio

Awatar użytkownika
2fines
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: LUBLIN

Kappa - CB Radio

Post autor: 2fines » 07 paź 2005, 10:24

"tomek" pisze:
"2fines" pisze:Za szumy nie sa odpowiedzialne w pełni radia
O zapomnialem dodac Unidenek ma jeszcze filtr analogowy ANL, tory eliminuje wiekszosc tego typu zaklucen ;)
OK ale filt ten eliminuje zakłócenia , szumy z instalacji elektrycznej autka czyli szumy alternatora i innych odbiorników do kupienia za 16zl w każdym elektronicznym naprawde warto co do montażu ja proponuje pociągnąć kabelek bezpośrednio z + akumulatorca poprawa powinnqa być.... :wink:
VW VARIAT 130hps
"I po co niszczyć sobie zdrowie głupotą innych !!! " 2fines

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Kappa - CB Radio

Post autor: Blash » 23 lut 2006, 9:00

INTEK M-490 Plus widzę że kolega Tomek ma takie radio widziałem takie na allegro za 390 ,warto?

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - CB Radio

Post autor: tomek » 23 lut 2006, 9:10

"Blash" pisze:INTEK M-490 Plus widzę że kolega Tomek ma takie radio widziałem takie na allegro za 390 ,warto?
Powiem tak:
wlasnie jestem w trakcie zamiany antenki na lepsza i wtedy wypowiem sie jednoznacznie.
390 zl. to nie jest duzo za radyjko ztakimi funkcjami, ale Intek ma jedna znaczaca wade - ma slabiutki glosnik, ominalem to podlaczajac glosnik zewnetrzny. Generalnie userzy chwala to radyjko, ale ja wlasnie kupilem starego Alana 28 i Presidenta Johnsona. NIedlugo pojada do magika w Lodzi i wtedy na pewno nastapi zmiana radia ;).
Gdybym mial doradzac w cenie ~300 zl. to tylko UNIDEN 520XL. Jego jedyna wada jest szybka 9-ka zamiast 19ki, ale daje sie bez tego zyc.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - CB Radio

Post autor: Arek » 18 kwie 2006, 12:18

Krzysiek napisałes że wsadziłeś swego unidena w niszę popielnicy. Moze szpodpowiedzieć jak to zrobiłeś i ewentualnie jakieś ostrzeżenia na co uważać aby nie zepsuć.?
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”