Kappa - antena automatyczna

hardwired

Kappa - antena automatyczna

Post autor: hardwired » 11 sie 2005, 19:42

czy wymienial ktos ta automatyczna antenke do radia? niestety mi sie zepsula i nadaje sie do smieci.oczywiscie chcialbym uniknac kupna frimowej anteny bo to pewnie koszt kilkaset pln... moze jakas inna?

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - antena automatyczna

Post autor: Luckyy » 11 sie 2005, 20:00

chodzi ci o ta antene ktora sa 2 gorne paski wygladajace jak ogrzewanie szyby ?
jak chcesz to wymienic ??
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

hardwired

Kappa - antena automatyczna

Post autor: hardwired » 11 sie 2005, 20:08

chodzi mi o tylna wysuwana automatycznie antene. nie wiem czy mam ta o ktorej ty mowisz :P

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - antena automatyczna

Post autor: Luckyy » 11 sie 2005, 21:25

z tego co wiem to w kappie do radia za antene robia dwa "paski od ogrzeawania szyby" a na dachu antena byla do navi. Nic nie wiem o wysuwanych z tylu.
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

hardwired

Kappa - antena automatyczna

Post autor: hardwired » 11 sie 2005, 21:34

u mnie jest po prawej stronie z tylu w blotniku tylnym. dziury wyglada na orginalna, bo nie jest okragla, tylko z wycieciami i lakier tez wydaje sie byc orginalny... no nic znalazlem jakas na allegro za 100 zeta i zamontuje.

Awatar użytkownika
bogdan
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1789
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Narew
Kontakt:

Kappa - antena automatyczna

Post autor: bogdan » 12 sie 2005, 10:20

Witam. Oczywiście thema to nie kappa, ale wstawiłem wysuwaną antenę, bo orginał padł, zykłą wysuwana automatycznie za 60 zł. chodzi jak szalona (troche problemu w zimę)
Pozdrawiam.
TYLKO L A N C I A

hardwired

Kappa - antena automatyczna

Post autor: hardwired » 12 sie 2005, 17:25

no wiec problem antenty roziwazany.kupilem pierwsza lepsza w sklepie za 75 zeta. chodzi dobrze tylko te segmenty jakos niezbyt sa spasowane i lata ne boki troche, ale co mi tam.....

Anonymous

Kappa - antena automatyczna

Post autor: Anonymous » 20 wrz 2005, 16:48

A który kabel (kolor) trzeba podłączyć do radia? Mam wyjście z radia na automatyczną antenę ale nie wiem gdzie podłączyć dla mnie za duża plątanina kabli. :x

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Kappa - antena automatyczna

Post autor: Blash » 20 wrz 2005, 18:09

w radiu jest kabel tzw remote czyli zdalnego uruchamiania łaczysz go z takowym w antenie poza tym standard plus z plusem minus z minusem no i oczywiscie przewód antenowy

prawdopodobnie jasnobłękitny

Awatar użytkownika
sloneczna
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1148
Rejestracja: 03 mar 2005, 0:00

Kappa - antena automatyczna

Post autor: sloneczna » 20 wrz 2005, 21:01

Ja mam taki kródki bacik w tym miejscu (myślę że to od telefonu)
niewiem sprawdze .
Teleskop mam, mógbym zamontować ale boję się że przy 2 paczkach może się złamać .Orginał mam z dedry firma Hirschman czy coś w tym stylu jest kadmowana (czarna )
Jeżeli chodzi o łamanie to ,któryś samochód ma tak że przy 160 lekko się składa.
Raczej niepolecam teleskopa pamientam jak w dedrze się gioł przy 160
potem miał problemy z złożeniem do końca (zawsze kawałek wystawał )
trzeba było j ą ręcznie formować .
Jurek odszedł od nas na zawsze...

Anonymous

Kappa - antena automatyczna

Post autor: Anonymous » 07 paź 2005, 13:31

Trochę pogrzebałem i stwierdziłem że kabel nie był doprowadzony do radia tylko zwinięty przy antenie będzie więc choroba trochę grzebaniny z przeciągnięciem go do przodu. A antena chodzi niestety tylko do połowy coś tam musi byc pgięte w środku wyjmę i pomajstruję. a awaryjnie będzie antena zapasowa tyle że nie elektryczna jakiś czas się wytrzyma. Aha przy antenia zamontował ktoś zwrotnicę antenową firmy WISI z wyjściem na telefon ale ja tego póki co użytkować nie będę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”