Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Kabar
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 428
Rejestracja: 31 gru 2004, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: Kabar » 23 paź 2005, 17:43

"monterek" pisze:... a jezeli chodzi o zamontowanie glosnikow to najlepiej w tylnej polce zakladasz 2 glosniki 25cm plus 2srednio tonowe plus 2 gwizdki i porzadna zwrotnice i dobry wzmacniacz i wtedy to jakos gra.
Dokładnie tak, "jakoś gra". Ale z dobrym graniem nie ma to nic wspólnego.
Obrazek

Awatar użytkownika
monterek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 92
Rejestracja: 11 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Legionowo

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: monterek » 23 paź 2005, 19:43

tak jak mowilem jakos gra a dlaczego tylna polka i tyle glosnikow?? bo wtedy twoj bagaznik robi za pudlo rezonansowe i przy dobrym wzmacniaczu jakos to gra a pisalem ze to jest rozwiazaniem tylko wtedy gdy nie masz miejsca na zamontowanie glosnikow w drzwiach na pewno lepiej byloby aby one tam byly.ja u siebie mam zamontowane glosniki 2 z przodu ktore musze wymienic bo wzmacniacz mi je rozwalil a z tylu polke mam przygotowana na takie glosniki jak pisalem to po poprzednim wlascicielu i jak zdobede troche funduszy wlasnie wloze te glosniki a obecnie dwie elipsy z tylu 16*9 i sub wlasnej produkcji na glosniku 25cm do tego zmieniarka dwa wzmacniacze jeden alpharda 4*200 i drugi mniejszy na przodzik 2*50w plus kondesator0,5f musze tez go wymienic na jakas elektronike i tak jak mowie gra to i nie chodzi mi o to zeby na wsi mnie slyszeli z 2km ale zeby to gralo dla mojego ucha i mojej przyjemnosci ale czasami lubie komus przypiec ostatnio bylem na stacji benzynowej gdzie wlasnie chlopcy podjechali na parking golfem3 podniesli klape i udawali dyskoteke ale do momentu jak ja nie odpalilem sprzetu :D szkoda ze nie widzieliscie jak im kopary opadly :twisted: i chlopcy maja nauczke ze i tak LANCIA JEST GORA :D

hardwired

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: hardwired » 25 paź 2005, 12:06

ja juzn dziekuje za udzial w tym watku. niektorzy nie potrafili zrozumiec ze zamontowalem to co akurat lezalo na smietniku. dla tych wlasnie informacja, ze w thesis mam zamontowany system za prawie 20. tys zl a kappa jezdze sporadycznie i do sluchania wiadomosci "ten badziew" w zupelnosci wystarcza. aha i jeszcze info dla tych co uwazaja ze caraudio schodzi na psy: niestety nie przekonacie sie o tym gdyz was nie stac na montaz tego co ja moge zaoferowac. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: mustafi » 25 paź 2005, 12:22

no coz, dla nie ma znaczenia co tam sobie zamontowales, nie boli mnie tez, ze mnie nie stac na oferowane przez Ciebie car audio, nawet gdyby bylo mnie stac, to nie wydalbym kasy na drogie CA, mam inne hobby :)
do Kabara: czy mozesz dac znac co z tymi glosnikami, ktore wyjales ze swojej delty?
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: tomek » 25 paź 2005, 13:21

[quote=""monterek""][/quote]
Wyrzuc prosze to zdjecie ze swojego podpisu!!!!
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
monterek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 92
Rejestracja: 11 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Legionowo

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: monterek » 25 paź 2005, 15:51

nie bardzo rozumiem czemu mam wyrzucic tomek te zdjecia ale bardzo prosze :D

Kabar
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 428
Rejestracja: 31 gru 2004, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: Kabar » 25 paź 2005, 19:45

"hardwired" pisze:ja juzn dziekuje za udzial w tym watku. niektorzy nie potrafili zrozumiec ze zamontowalem to co akurat lezalo na smietniku. dla tych wlasnie informacja, ze w thesis mam zamontowany system za prawie 20. tys zl a kappa jezdze sporadycznie i do sluchania wiadomosci "ten badziew" w zupelnosci wystarcza. aha i jeszcze info dla tych co uwazaja ze caraudio schodzi na psy: niestety nie przekonacie sie o tym gdyz was nie stac na montaz tego co ja moge zaoferowac. pozdrawiam.
Więc nie chcesz się pochwalić czy masz firmę i co do tej pory robiłeś.
Może napiszesz chociaż jakie masz komponenty w thesis?
Chyba że jesteś jednym z "cichociemnych amatorów" którzy wszystko wiedzą o CA i wszystko potrafią.
Jeśli te głośniki leżały na śmietniku, to zostaw je tam dla śmieciarzy. Może oni będą z nich mieli jakiś pożytek...
Obrazek

Anonymous

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: Anonymous » 25 paź 2005, 21:43

fajna reklame zrobiles swojej firmie
ja zastanawiam sie tylko po co wystawiales na forum zdjecie tych glosnikow??
jezeli zajmujesz sie profesionalnie car audio to chyba widzisz ze to co zrobiles w kappie to nic ciekawego i nie ma sie tym co chwalic
jezeli taki masz gust i to Ci sie podoba to z pelnym szacunkiem do twoich umiejetnosci ale nie powiezylbym Ci roweru zebys cos w nim przerabial bo wstydzilbym sie go pozniej w piwnicy trzymac
pozdrawiam cie serdecznie i jednoczesnie apeluje do wszystkich o zakonczenie tego tematu
koledze sie jego wynalzaek podoba i nasze opinie tego nie zmienia, my zwykli zjadacze chleba nie rozumiemy widocznie sztuki i zmyslu artystycznego naszego przyjaciela od CAR AUDIO

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Kappa - glośniki 6x9 w drzwiach

Post autor: Torell007 » 25 paź 2005, 21:46

Zamykam wątek ... :?
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Car Audio & Navi”