Kappa - demontaż radia

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - demontaż radia

Post autor: romo » 26 wrz 2004, 19:40

ktos kiedys pytal jak dokopac sie do radia w kappie.cos mi walnelo albo dsp albo bnalanc wiec musze go wydobyc i nie chce czegos rozbierac na daremno bo wiadomo ze raz cos odktecisz i nigdy juz nie bedzie tak pasowalo jak orginal.prosze o podpowiedz kogos kto to robil.lepiej uczmy sie na nie swoich bledach
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: dwmontaz radia

Post autor: romo » 07 gru 2004, 0:13

"romo" pisze:ktos kiedys pytal jak dokopac sie do radia w kappie.cos mi walnelo albo dsp albo bnalanc wiec musze go wydobyc i nie chce czegos rozbierac na daremno bo wiadomo ze raz cos odktecisz i nigdy juz nie bedzie tak pasowalo jak orginal.prosze o podpowiedz kogos kto to robil.lepiej uczmy sie na nie swoich bledach
informacja kierowana do tych coby im sie zachcialo wyciagac radyjko w kappie.pytalem kiedys i sam sobie odpowiadam.sciagnij delikatnie listwe w gornej czesci radyjka z napisem lancia,w wieksze otworki wsadz dw kawalki druta lub cienkie srubokrety i wyciagnij radio.prostota nie trzeba rozbierac calego auta :lol:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - demontaż radia

Post autor: grzole » 26 lis 2005, 20:04

Mam prośbę do Ciebie Romo. Załącz wygląd tego oryginalnego radia na zdjęciach na formu. Ciekai mnie jak wygląda.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”