Kappa - ISO do radia

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - ISO do radia

Post autor: Luckyy » 10 gru 2005, 11:47

ktos zna rozmieszczenie kabli we wtyczce zasilajacej ? wiem ze jest tam 6 kabli na 8 mozliwych. Jesli nie to bede musial sam siasc z miernikiem i to obczaic :?
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Kappa - ISO do radia

Post autor: Blash » 10 gru 2005, 12:01

jest tak 4 zasilanie ciagłe ,5 zasilanie anteny, 6 zasilanie oswietlenia, 7 odłaczena zasilanie 8 masa

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - ISO do radia

Post autor: Luckyy » 10 gru 2005, 12:18

to tak jak jest w standardzie

wiec 3 - to powinno byc wyciszenie radie jak dzwoni tel, czyli musze go jakos przelozyc na 2 i bedzie OK

dzieki Blash :!:
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - ISO do radia

Post autor: Luckyy » 17 gru 2005, 15:11

jesli ktos chcialby przekladac kable to wczesniej nalezy wyjac takie zolte zabezpieczenie z boku a pozniej dlubac igla, bo inaczej to sie bedzie meczyl na marne (tak jak ja) :D

Kable sa podpiete zgodnie z opisem ale TEL MUTING nadal nie dziala, czy centralna od glosnonowiacego powina wysylac jakis ciagly sygnal czy impulsowy? bo miernik mi nic nie wskazuje.
Jakim sygnalem moze byc sterowane TEL MUTING w JVC i czy to jest zawsze jeden kabel czy moze byc dwa ? (bo mam jeszcze jednen bolec w radiu ale jes nie podpisany a jest obok TEL MUTE)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”