Kappa - Fabryczne radio - ustawienie stacji

montecarllo
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 20
Rejestracja: 05 sty 2010, 19:05
Lokalizacja: Poddębice

Kappa - Fabryczne radio - ustawienie stacji

Post autor: montecarllo » 12 sty 2010, 12:34

Witam. Mam pytanie jak ustawić stacje powyżej 3 tzn ,4,5,6 itd. w fabrycznym radiu z nawigacją w Kappie.
Lancia Kappa SW 2.4JTD 1999r
Lancia Delta 1.6 1994r

argenta67

Odp: Kappa - Fabryczne radio - ustawienie stacji

Post autor: argenta67 » 15 sty 2010, 21:23

montecarllo pisze:Witam. Mam pytanie jak ustawić stacje powyżej 3 tzn ,4,5,6 itd. w fabrycznym radiu z nawigacją w Kappie.
A masz takie przyciski 4,5,6 itd, nie to nie ma, na wyświetlaczu jest opcja wyświetlania stacji i taka sobie można wybrać, programowania nie ma więcej niż 3.

Awatar użytkownika
michalkrk
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1249
Rejestracja: 13 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: kraków

Odp: Kappa - Fabryczne radio - ustawienie stacji

Post autor: michalkrk » 15 sty 2010, 21:58

Jak wciśniesz gałkę masz listę stacji i tutaj ich kolejność można już programować. Później przełącza się je strzałką w lewo bądź prawo lub góra dół nie pamiętam już dokładnie.
Lancia Ypsilon `11 platinium
c3 2018

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Odp: Kappa - Fabryczne radio - ustawienie stacji

Post autor: wujekp » 15 sty 2010, 22:04

argenta67 pisze:
montecarllo pisze:Witam. Mam pytanie jak ustawić stacje powyżej 3 tzn ,4,5,6 itd. w fabrycznym radiu z nawigacją w Kappie.
A masz takie przyciski 4,5,6 itd, nie to nie ma, na wyświetlaczu jest opcja wyświetlania stacji i taka sobie można wybrać, programowania nie ma więcej niż 3.
Nieprawda. To że są trzy przyciski nie znaczy że nie można zaprogramować więcej. Tyle że nie są dostępne pod jednym przyciskiem, ale albo przechodząc -> następna stacja (poprzednia). Kurcze, ale jak to dokładnie zaprogramować to dokładnie nie pamiętam, jakoś tak to intuicyjnie zrobiłem :D (w którymś momencie trzeba wcisnąć i dłużej przytrzymać pokrętło).
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

argenta67

Odp: Kappa - Fabryczne radio - ustawienie stacji

Post autor: argenta67 » 16 sty 2010, 8:31

wujekp pisze:
argenta67 pisze:
montecarllo pisze:Witam. Mam pytanie jak ustawić stacje powyżej 3 tzn ,4,5,6 itd. w fabrycznym radiu z nawigacją w Kappie.
A masz takie przyciski 4,5,6 itd, nie to nie ma, na wyświetlaczu jest opcja wyświetlania stacji i taka sobie można wybrać, programowania nie ma więcej niż 3.
Nieprawda. To że są trzy przyciski nie znaczy że nie można zaprogramować więcej. Tyle że nie są dostępne pod jednym przyciskiem, ale albo przechodząc -> następna stacja (poprzednia). Kurcze, ale jak to dokładnie zaprogramować to dokładnie nie pamiętam, jakoś tak to intuicyjnie zrobiłem :D (w którymś momencie trzeba wcisnąć i dłużej przytrzymać pokrętło).
To przecież o tym napisałem, nie ma przycisków to nie ma programowania, stacje są zapamiętane ale nie na jeden przycisk reszta kombinacja przycisków a więc z czy ty się nie zgadzasz : cenzura : , czy ja napisałem, że nie ma innych stacji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”