Kappa - antena

mirek0p
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 11 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Barlinek

Kappa - antena

Post autor: mirek0p » 05 mar 2006, 19:08

przypadkowo wymieniając żarówki w podświetleniu deski znalazłem drugi przewód antenowy przychodzi z prawej strony konsoli ,podłączyłem radio ale bardzo słabo na nim odbiera jest koloru czarnego do tej pory miałem podłączony koloru szarego który z boku ma zgrzany dodatkowo cienki kabelek nie wiem do czego służy i przychodził z lewego słupka od strony kierowcy -dwa kable dwie anteny do czego mogą być :?:

mirek0p
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 11 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Barlinek

Kappa - antena

Post autor: mirek0p » 06 mar 2006, 21:18

już nie dwa a trzy kable antenowe się znalazły jeden z lewego słupka drugi z prawego a trzeci :?: na środku czyli idzie po podłodze w kanale między siedzeniami , auto nie było rządowe więc skąd taki urodzaj przewodów antenowych :?:

Anonymous

Kappa - antena

Post autor: Anonymous » 06 mar 2006, 21:44

u mnie tez idzie tych kabli , jeden idzie do anteny do szyby , drugi do anteny autoamtycznej a trzeci od anteny od telefony gsm , przynajmniej u mnie tak jest , ja korzystam z anteny w szybie , a z czasem bedzie cb radio wiec dojdzie jeszcze czwarty chyba .

mirek0p
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 11 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Barlinek

kappa-antena , alarm

Post autor: mirek0p » 06 mar 2006, 22:00

może jesteś zorientowany czy prawy słupek to z anteny w szybie -kiepsko mi odbiera ,z tunelu kolor czarny radio zero , z lewego słupka szary na tym świetnie odbiera ,antenę mam na tyle dachu

żeby nie zakładać nowego tematu - nie funkcjonował mi alarm i przy okazji rozebrania całej środkowej konsoli i lewego słupka znalazłem centralkę alarmu firmy gemini ,schowali to ustrojstwo z tyłu pod konsolą od strony nóg pasażera w słupku jest wiązka przewodów + antenowy oraz od centralki alarmu żeby było śmieszniej przecięty ,pytanie jaki był montowany alarm orginalnie :?:
Ostatnio zmieniony 06 mar 2006, 22:17 przez mirek0p, łącznie zmieniany 1 raz.

Anonymous

Kappa - antena

Post autor: Anonymous » 06 mar 2006, 22:09

Powiem ci ze nie pamietam juz ktora byla od czego ale chyba na siwej mam w tej chwili . tzn na pewno mam z szyby , bo szedlem po przewodach i sprawdzalem ktory gdzie idzie .

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - antena

Post autor: Arek » 07 mar 2006, 11:40

Ja tez miałem ten proble czyli dwa kable antenowe do wyboru. Raz podłączyłem jeden przejechałem się a potem drugi i znowu test. Na jednym działało słabo na drugim b dobrze. Dopiero po tym zamontowałem radio na stałe we wnęce
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

mirek0p
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 11 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Barlinek

Kappa - antena

Post autor: mirek0p » 07 mar 2006, 11:56

czy przy orginalnej nawigacji podłącza się dwa kable antenowe

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - antena

Post autor: grzole » 07 mar 2006, 12:16

W bagażniku pod klapką z przekaźnuikami mam jakiś kabel antenowy. Bodaj to jest ten od anteny zintegrowanej z szyą tylną. W aucie nie pamiętam jak rok temu wydłubywałem radio w swojej K ale tam miałem chyba tylko jeden wtyk. Muszę to ponownie sprawdzić tylko, ż eznów wydłubywanie Clariona mnie czeka. Jak ja to źle wspominam... Nie posiadam specjalnych łapek do demontowania i robiłem to "makgajwerowską" metodą... :lol:
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Zygi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 296
Rejestracja: 07 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: Konstancin woj.mazowieckie

Kappa - antena

Post autor: Zygi » 10 mar 2006, 19:13

"grzole" pisze:W bagażniku pod klapką z przekaźnuikami mam jakiś kabel antenowy. Bodaj to jest ten od anteny zintegrowanej z szyą tylną.
W instrukji też tak twierdzą;)
Od czasu do czasu kierowca Kappy 2.4jtd, Kappy 2.4jtd SW oraz Ducato 2.3jtd.
A na własność Kelly's MAGIC black;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”