TuningowaNIE Kappy czyli muzyczny schowek

Awatar użytkownika
wesoly_marcin
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 61
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

TuningowaNIE Kappy czyli muzyczny schowek

Post autor: wesoly_marcin » 09 lip 2011, 20:17

Witajcie,

Wreszcie wolna i słoneczna sobota:) Postanowiłem więc zrobić pewnego rodzaju "eksperyment" w mojej Kappie. Jakiś czas temu czytałem tu na forum fajny temat dotyczący schowka na "butelczynkę" w bagażniku Kappy, tuż za rozkładanym podłokietnikiem. Z tego co pamiętam, brakowało w tamtym temacie fotek, a pomysł wydawał się fajny, w sam raz do takiego auta. Ukradłem :) więc pomysł, i po małych modyfikacjach zrobiłem cuś takiego u siebie. Jednak, żeby nie było posądzania o plagiat ;), zmieniłem troszkę koncepcję "schowka". Rozszerzyłem go na całą szerokość bagażnika, zrezygnowałem z kształtu prostopadłościanu na rzecz trapezu i w bocznych ścianach umieściłem głośniki 30 cm. Oczywiście nie zrezygnowałem z podświetlania. W środku znajduje się "stolik" podświetlany białymi led'ami od spodu. Całości dopełnia znaczek "Lancii", który świeci "cały czas". Deski okleiłem czarnym materiałem do, jak to mówią, skrzyń basowych. Jako, że nie bardzo lubię "szpanu" głośnikami, czy tam ich podświetlania, miałem zamiar przykryć je maskownicą. Jednak, po umieszczeniu ustrojstwa w bagażniku, nie są nic-a-nic widoczne, więc zrezygnuję.

Dłużej nie będę się rozpisywał. Ze względu na fakt, że doba ma tylko 24h, dziś projektu nie dokończyłem. Zostało troszkę do "oklejania", więc jeżeli będziecie zainteresowani, przepis na placek podam po zakończeniu pracy.
Mam kilka fotek z aktualnego stanu. W sumie świeci, gra ...
Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
bassman
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1680
Rejestracja: 25 sty 2007, 0:00
Imię: Szymon
Lokalizacja: Łódź

Re: TuningowaNIE Kappy czyli muzyczny schowek

Post autor: bassman » 09 lip 2011, 20:47

Podoba się ;) Taki tuning Lancia przyjmuje bez wstydu.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
lulu85
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1390
Rejestracja: 09 cze 2009, 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TuningowaNIE Kappy czyli muzyczny schowek

Post autor: lulu85 » 09 lip 2011, 21:55

Cześć :]

Czy mnie oczy mylą czy SW się mocno zmienia ? Wrzuć fotki zewnątrz/wewnątrz :)
Pozdrawiamy.
Były :
Kappa TDS, Kappa 2.0 20vt, Kappa JTD

Awatar użytkownika
wesoly_marcin
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 61
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: TuningowaNIE Kappy czyli muzyczny schowek

Post autor: wesoly_marcin » 09 lip 2011, 22:18

lulu85 pisze:Cześć :]

Czy mnie oczy mylą czy SW się mocno zmienia ? Wrzuć fotki zewnątrz/wewnątrz :)
Pozdrawiamy.
Hej,
Pawle, SW nie mam zamiaru ruszać jeżeli chodzi o stan fabryczny. Ona była przez Ciebie wyprowadzona tak jak żadna i ja nic nie zmieniam poza dodaniem zmieniarki. (oczywiście fotele w skórze ... czekam ). Fotki z zewnątrz dodam. Szkoda mi tylko tego CD.. Już dostałem klapsa (500 zł) za jego brak :) .
Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam na bro :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”