Kappa - fabryczne Radio Clarion

Awatar użytkownika
michalkrk
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1243
Rejestracja: 13 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: kraków

Kappa - fabryczne Radio Clarion

Post autor: michalkrk » 08 lut 2012, 8:36

Są 2 wersje tego radia: ADM838 oraz ADT838. ADM współpracuje ze wzmacniaczem i nie posiada końcówki mocy więc bez wzmacniacza milczy a ADT działa bez niego (można je odróżnić po przyciskach jeśli radio obsługuje wzmacniacz to ma po prawej stronie od kasety 2 przyciski m.in. przycisk DSP a jeśli działa bez wzmacniacza to ma jeden przycisk z nutką). Jest to oczywiście produkt od firmy Clarion.
Wersja pod wzmacniacz: Clarion ADM838
Cały zestaw do ADM838 (tu akurat nowsza zmieniarka): Zestaw ADM838
Wersja bez wzmacniacza: Clarion ADT838
Lancia Ypsilon `11 platinium
c3 2018

Awatar użytkownika
Borek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3050
Rejestracja: 12 maja 2012, 7:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Kappa - fabryczne Radio Clarion

Post autor: Borek » 02 cze 2012, 12:06

U mnie takoż jest Clarion, ale... inny. :D
Fotki na razie nie wrzucę bo nie mam możliwości, w każdym razie kaseciak jest w nim przesunięty bardziej w lewo i przyciski są inne. Wyświetlacz jest za to podobny, ale jako że nie działa to nie wiem jak świeci, w każdym razie przy zdjęciu panelu LCD zostaje w radiu. Działa chyba bez wzmacniacza, bo nigdzie takowego nie zauważyłem, ale wyjąć radia póki co nie dałem rady - nie mam kluczyków do tego. :/

I tutaj jest moje pytanie - da się takie dosztukować albo ktoś w Warszawie ma podobne blaszki żeby wyjąć skurczybyka? Będę zdecydowanie wymieniał na coś innego, a tego zachowam. ;D
Drop a gear and disappear!

Awatar użytkownika
michalkrk
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1243
Rejestracja: 13 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: kraków

Re: Kappa - fabryczne Radio Clarion

Post autor: michalkrk » 02 cze 2012, 13:21

Daj fotkę. Być może masz jakiegos Clariona z katalogu dodatków do Kappy a było tego trochę.
Lancia Ypsilon `11 platinium
c3 2018

Awatar użytkownika
Borek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3050
Rejestracja: 12 maja 2012, 7:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Kappa - fabryczne Radio Clarion

Post autor: Borek » 02 cze 2012, 14:40

Foteksu na razie nie mogę, ale spisałem sobie model - ARB 1170 z zamazaną literką. Może być ARB 1170e jak ten w linku, ale mój nad przyciskiem PS/AS ma zamiast zaślepki przycisk VF. No i literki widać na wyświetlaczu, ale podświetlenie działa tylko na przyciskach stacji od 1 do 6 i band, reszta jest ciemna. ;)

http://www.kupindo.com/kupljeno/9378040 ... -kasetofon
Drop a gear and disappear!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”