Radio-Kappa

Anonymous

Radio-Kappa

Post autor: Anonymous » 10 sty 2007, 15:16

Witam! Jak wyjąc bezboleśnie oryginalne radio z kappy ( to z odchylanym wyświetlaczem na kasety ). Chciałbym pokombinować coś z podłączeniem mp3, ale oczywiście stanęło na tym, że nie mogłem wyjąć radia, a nie chciałbym pół samochodu do tego rozbierać. W dolnych rogach przedniego panelu radia są płaskie otwory ( na bardzo płaski śrubokręt ). Czy to do wyjęcia radia?Z góry dzięki za infolca

Awatar użytkownika
Roger7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Radio-Kappa

Post autor: Roger7 » 10 sty 2007, 22:18

Też miałem ten problem. Wspomagał mnie Kabar przy wyciąganiu radia swoimi kluczami.
Kappa 2.4 JTD, 2000r.
Fiordy domagają się oderwania od Norwegii
>http://www.nowypompon.pl

Anonymous

Radio

Post autor: Anonymous » 19 sty 2007, 14:40

Hej! A orientujesz się może, czy ono ma jakieś wejście liniowe na tylnym panelu? Bo na przednim niestety ni ma ;-(

Awatar użytkownika
Roger7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radio

Post autor: Roger7 » 19 sty 2007, 15:38

"Marcellous" pisze:Hej! A orientujesz się może, czy ono ma jakieś wejście liniowe na tylnym panelu? Bo na przednim niestety ni ma ;-(
Jakieś ma, bo podłączyłem tam zestaw głośnomówiący do telefonu.
Kappa 2.4 JTD, 2000r.
Fiordy domagają się oderwania od Norwegii
>http://www.nowypompon.pl

Anonymous

Wejście

Post autor: Anonymous » 20 sty 2007, 12:51

Ale jak ono wygląda? Jest to jakiś chinch czy mini jack?

Awatar użytkownika
Roger7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wejście

Post autor: Roger7 » 22 sty 2007, 8:33

"Marcellous" pisze:Ale jak ono wygląda? Jest to jakiś chinch czy mini jack?
Z tego co pamiętam to była kostka trzypinowa. Nie jestem tylko pewien czy czasem poprzedni właściciel nie dorobił sobie tej kostki.
Na pewno nie ma żadnego jacka czy chinch.
Kappa 2.4 JTD, 2000r.
Fiordy domagają się oderwania od Norwegii
>http://www.nowypompon.pl

wicia2c
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 79
Rejestracja: 17 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Iwonicz k. Krosna

Re: Radio-Kappa

Post autor: wicia2c » 25 mar 2007, 18:46

"Marcellous" pisze:Witam! Jak wyjąc bezboleśnie oryginalne radio z kappy ( to z odchylanym wyświetlaczem na kasety ). Chciałbym pokombinować coś z podłączeniem mp3, ale oczywiście stanęło na tym, że nie mogłem wyjąć radia, a nie chciałbym pół samochodu do tego rozbierać. W dolnych rogach przedniego panelu radia są płaskie otwory ( na bardzo płaski śrubokręt ). Czy to do wyjęcia radia?Z góry dzięki za infolca
miałem ten sam problem i rozwiązanie jest BARDZO proste wystarczy 2 drutu o śr. do 2 mm o dł. ok 20 cm i najpierw małym śrubokretem podważysz takąmałą listeweczke u samej góry radia na niej pisze lancia a tam są w rogach 2 otworki i juz wiesz co zrobić dalej
ale mam inny problem chce wpisać kod do tego radia mam go ale w zaden sposób nie moge tego zrobić jak to robiłeś i co robisz ze starym radiem?

bodi_m
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Hedwiżyn woj. lubelskie

Radio-Kappa

Post autor: bodi_m » 26 mar 2007, 5:18

Witam
W zeszłym tygodniu kupiłem i pasują idealnie.

Co do podłączenia poczytałem trochę na tej stronie,
też będę próbował coś podłączyć..
elektron.pol.lublin
pzdr
pzdr
bodi_m

Awatar użytkownika
Roger7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radio-Kappa

Post autor: Roger7 » 26 mar 2007, 9:00

"wicia2c" pisze:
"Marcellous" pisze:Witam! Jak wyjąc bezboleśnie oryginalne radio z kappy ( to z odchylanym wyświetlaczem na kasety ). Chciałbym pokombinować coś z podłączeniem mp3, ale oczywiście stanęło na tym, że nie mogłem wyjąć radia, a nie chciałbym pół samochodu do tego rozbierać. W dolnych rogach przedniego panelu radia są płaskie otwory ( na bardzo płaski śrubokręt ). Czy to do wyjęcia radia?Z góry dzięki za infolca
miałem ten sam problem i rozwiązanie jest BARDZO proste wystarczy 2 drutu o śr. do 2 mm o dł. ok 20 cm i najpierw małym śrubokretem podważysz takąmałą listeweczke u samej góry radia na niej pisze lancia a tam są w rogach 2 otworki i juz wiesz co zrobić dalej
Masz stary typ radia - bez odchylanego wyświetlacza na kasety i bez nawigacji.
Kappa 2.4 JTD, 2000r.
Fiordy domagają się oderwania od Norwegii
>http://www.nowypompon.pl

wicia2c
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 79
Rejestracja: 17 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Iwonicz k. Krosna

Re: Radio-Kappa

Post autor: wicia2c » 29 mar 2007, 19:03

"Roger7" pisze:
"wicia2c" pisze:
"Marcellous" pisze:Witam! Jak wyjąc bezboleśnie oryginalne radio z kappy ( to z odchylanym wyświetlaczem na kasety ). Chciałbym pokombinować coś z podłączeniem mp3, ale oczywiście stanęło na tym, że nie mogłem wyjąć radia, a nie chciałbym pół samochodu do tego rozbierać. W dolnych rogach przedniego panelu radia są płaskie otwory ( na bardzo płaski śrubokręt ). Czy to do wyjęcia radia?Z góry dzięki za infolca
miałem ten sam problem i rozwiązanie jest BARDZO proste wystarczy 2 drutu o śr. do 2 mm o dł. ok 20 cm i najpierw małym śrubokretem podważysz takąmałą listeweczke u samej góry radia na niej pisze lancia a tam są w rogach 2 otworki i juz wiesz co zrobić dalej
Masz stary typ radia - bez odchylanego wyświetlacza na kasety i bez nawigacji.
dokładnie tak i mam z nim problem chce wpisać kod ale nie moge niby wyskakują mi te 4 pozycje na kod ale nie mozna go wpisać nie pojawiają sie zadne cyferki moze trzeba coś najpierw wcisnąć?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”