Delta I - rurka od zaworu egr

Awatar użytkownika
delta81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1307
Rejestracja: 30 mar 2006, 0:00
Imię: Łukasz
Lokalizacja: mazowieckie

Delta I - rurka od zaworu egr

Post autor: delta81 » 17 maja 2010, 11:08

Przerdzewiała mi ta mała rurka, co wracają nią spaliny z układu wydechowego do (chyba) zaworu egr.
I nie wiem jak to naprawić, macie może pomysł jaki przewód elastyczny dałby radę w wysokich temperaturach, bo całego zaworu z przewodem na pewno nie dostanę. :-?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz_SK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 215
Rejestracja: 12 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Delta I - rurka od zaworu egr

Post autor: Tomasz_SK » 17 maja 2010, 15:28

W eperze pokazuje że część dostępna, więc próbuj w ASO, może cena nie zabije ;)

Awatar użytkownika
delta81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1307
Rejestracja: 30 mar 2006, 0:00
Imię: Łukasz
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Delta I - rurka od zaworu egr

Post autor: delta81 » 17 maja 2010, 17:32

A no w sumie tak, zadzwonię jutro i zapytam. A powiedzcie mi czy jak całkiem wywalę ten przewód i zaślepię to będzie to miało wpływ na spalanie, uruchamianie lub prace silnika?

argenta67

Re: Delta I - rurka od zaworu egr

Post autor: argenta67 » 17 maja 2010, 17:37

Bandit pisze:A no w sumie tak, zadzwonię jutro i zapytam. A powiedzcie mi czy jak całkiem wywalę ten przewód i zaślepię to będzie to miało wpływ na spalanie, uruchamianie lub prace silnika?
Teoretycznie będziesz nieekologiczny a realnie nie powinno być wielkich zmian :hmmm: widziałem często w innych Lanciach zaślepione te rurki.

Awatar użytkownika
delta81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1307
Rejestracja: 30 mar 2006, 0:00
Imię: Łukasz
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Delta I - rurka od zaworu egr

Post autor: delta81 » 18 maja 2010, 8:21

argenta67 pisze:
Bandit pisze:A no w sumie tak, zadzwonię jutro i zapytam. A powiedzcie mi czy jak całkiem wywalę ten przewód i zaślepię to będzie to miało wpływ na spalanie, uruchamianie lub prace silnika?
Teoretycznie będziesz nieekologiczny a realnie nie powinno być wielkich zmian :hmmm: widziałem często w innych Lanciach zaślepione te rurki.

Aha, no to ok. Ekologiczny i tak już nie jestem bo kat usunięty. Dzisiaj to wywalam. Dzięki Paweł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”