Delta GT i.e - amortyzatory

Anonymous

Delta GT i.e - amortyzatory

Post autor: Anonymous » 19 cze 2005, 23:27

WITAM!
SZUKAM NOWYCH AMORTYZATORÓW NA PRZÓD DO DELTY 1.6. G.T.i.E NARAZIE ZNALAZŁEM MONROE ZA 270 ZŁ SZTUKA ZASTANAWIAM SIĘ CZY MOŻE ODDAĆ GDZIEŚ JE DO REGENERACJI , A MOŻE COŚ POKOMBINOWAC Z USZTYWNMIENIEM PRZY OKAZJI JAKIEŚ INNE SPRĘŻYNY I AMORTYZATORY ALE GDZIE TO DOSTAĆ ? I CZEGO SZUKAĆ? MOZE KTOŚ ZNA Z WAS JAKIŚ ZAKŁAD NA DOLNYM ŚLĄSKU KTÓRY WYKONAŁBY REGENERACJE AMORKÓW I DOBRAŁ BY JAKIEŚ BARDZIEJ TWARDE SPRĘZYNY?
POZDR
TOMKEN

Awatar użytkownika
D0min
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Kożuchów

Re: aMORTYZATORY DO DELTY 1.6G.T.i.E

Post autor: D0min » 19 cze 2005, 23:32

"tomekn" pisze:WITAM!
SZUKAM NOWYCH AMORTYZATORÓW NA PRZÓD DO DELTY 1.6. G.T.i.E NARAZIE ZNALAZŁEM MONROE ZA 270 ZŁ SZTUKA ZASTANAWIAM SIĘ CZY MOŻE ODDAĆ GDZIEŚ JE DO REGENERACJI , A MOŻE COŚ POKOMBINOWAC Z USZTYWNMIENIEM PRZY OKAZJI JAKIEŚ INNE SPRĘŻYNY I AMORTYZATORY ALE GDZIE TO DOSTAĆ ? I CZEGO SZUKAĆ? MOZE KTOŚ ZNA Z WAS JAKIŚ ZAKŁAD NA DOLNYM ŚLĄSKU KTÓRY WYKONAŁBY REGENERACJE AMORKÓW I DOBRAŁ BY JAKIEŚ BARDZIEJ TWARDE SPRĘZYNY?
POZDR
TOMKEN

ja tez niedlugo bede musial szukac amortyzatorow tyle ze moja Delta jest obnizona!


jak znajdziesz jakis zaklad regenerujacy amorki to daj znac
UKP Member

Anonymous

Delta GT i.e - amortyzatory

Post autor: Anonymous » 20 cze 2005, 19:38

ja mam amortyzatory z przodu od GOLFA IV, a z tyłu mam przednie amory od Passata z 91roku :)

Anonymous

Delta GT i.e - amortyzatory

Post autor: Anonymous » 18 paź 2005, 9:06

Witam wszystkich.
Mam pytanko, czy amorki od jakiegoś modelu fiata pasują do gtie? Potrzebuje wszystkie 4. 8O Jeżeli do HF włożyłeś od golfa i passata to do gtie również będą pasowały? Dzięki za info.
pzdr.

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Delta GT i.e - amortyzatory

Post autor: GRZECHUU » 21 paź 2005, 19:00

Ja swojego czasu próbowałem wsadzić wkłady amorków z golfa (chyba l ) do delty LX 1500.Wszystko pasuje ,nawet średnica swożnia jest taka sama 2cm.Myślałem żeby zrobić to tak: obciąć góre z amorka z delty wyciągnąć środek,nagwintować rure.Następnie wsadzić wkład z golfa,dorobić nakrętke i koniec.Wtedy będą takie jak w panzerwagenach wymienne.Koszt wkładu to około 100zł może nawet taniej.Z regeneracją to jest tak,jeżeli wymieniają wszystkie bebechy razem ze swożniem to OK.Ale jeżeli swożeń zostaje stary to odradzam.Tylko jeszcze jedna sprawa jeżeli delta jest do 86roku to z przodu trzeba ściąć lub zeszlifować kawałek gwintu na całej jego długości na swożniu lub rozwiercić podkładke która na niego nachodzi w górnym mocowaniu mcpersona.Natomiast jeżeli delta jest po 86roku to nie ma żadnego takiego problemu.
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”