Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 20 wrz 2005, 10:31

no własnie mam obnizoną delte 1 (przed93r) 1.6 i.e. i na polskie drogi to rozwiazanie jest do kitu zawieszenie twarde kazdą dziure wybiera pod większe krawezniki to nawet nie podjeżdzam , chciałbym zamontowac wieksze spręzyny , czy ktos juzborykał sie z tym czy pasują spręzyny od jakiegos innego samochodu (np tempry ) jakie spęzyny polecacie (oczywiscie zalezy mi na niewysokich cenach ) z góry dzięki za odp

bartie

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: bartie » 20 wrz 2005, 11:28

ja jezdze ta delta w polsce na twardym od 4 lat. Na poczatku przednie kola potrafily obcierac o nadkola przy skrecie i podjezdzaniu pod gorke.. ale to byl problem amortyzatorow - po wymianie bylo OK.
Coz zgodze sie, ze jest twardo ale szybko sie przyzwyczailem, a przyczepnosc w zakretach jest duzo lepsza.

Zmieniajac sprezyny szukalbym jednak standardowych od Delty... jak wstawisz modzone np. z Tempry bedziesz mial nadkola jak z traktora.

"Tomekn" sprzedaje ta Delte teraz na czesci... moze ma sprezyny.



PS. pod wieksze krawezniki to ja zadnym autem nie podjezdzam

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 21 wrz 2005, 13:22

Nie rób z Delty SUV-a :wink:

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 21 wrz 2005, 15:13

jak macie odpowiadac tak jak laptosz to szkoda klawiatury ...
niestety na drogi po jakich ja sie poruszam to zawieszenie sie nie sprawdza a juz raz wymieniłem mise olejową ...
tą tempre podałem tylko jako przykład ... chce podniesc zawieszenie tak z 50 mm

Anonymous

zawieszenie

Post autor: Anonymous » 21 wrz 2005, 23:03

Witam.
Jak będziesz zainteresowany sprężynami to daj znac na maila.
Pozdrawiam
tomekn@poczta.onet.pl

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 21 wrz 2005, 23:07

jezeli masz na myśli używane spezyny od twojej starej delty to niestety iśz dont tink soł

Anonymous

zawieszenie

Post autor: Anonymous » 22 wrz 2005, 8:30

co prawda nie rozumiem końcówki zdania ale domniemam że nie bardzo jesteś zainteresowany standardowymi spręzynami od delty 1.6 gtie
pozdr
tomekn

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 22 wrz 2005, 11:44

"LPC" pisze:jak macie odpowiadac tak jak laptosz to szkoda klawiatury ...
Przepraszam jeśli Cię uraziłem :oops: Po prostu ja kombinuje od dłuższego czasu, skąd by tu wytrzasnąć krótsze i twardsze sprężyny do swojego autka (najlepiej progresywne) i niestety narazie nie znalazłem. Stąd też ironia mojego wcześniejszego postu :( Też często "haczę" spodem, głównie osłoną katalizatora, bo jest najniżej, jednak dla mnie najważniejsze są właściwości jezdne. Jeśli mogę coś zasugerować, myślałeś o zamontowaniu osłony pod silnik?? Obniżysz co prawda samochód jescze o ok 1 - 2 cm, ale miska będzie bezpieczna :wink:
Pozdrawiam!!

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 22 wrz 2005, 15:08

nie uraziłes mnie tylko po prostu licze na konkrety a nie postfuckerstwo :wink:

no pewnie ze myslałem nad osłoną ale jak sam zauwazyłes to jeszcze obnizy ..
chce go podniesc conajmniej 50 mm

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 23 wrz 2005, 11:29

Załóż seryjne spręzyny i tyle, jesli chcesz tanio to kup uzywane, jesli kolega tomekn proponuje... a ty piszesz ze nie odpowiada Ci, to niepisz ze chcesz cos tanio, i niebardzo wiem jak inaczej mozna podniesc zawieszenie, inaczej jak na sprezynach?? A jesli uzywki nie pasuja to kup nowe :/

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: GRZECHUU » 25 wrz 2005, 0:37

Delta przecież ma super seryjne zawieszenie.Ja tu bym nic nie kombinował tylko założył oryginał.Nowe amorki,sprężynki używki i ma być.Ludziska przecież delta na seryjnym zawieszeniu chula jak po szynach oczewiście jeżeli jest ono w przyzwoitym stanie.
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 10 lis 2005, 17:47

"GRZECHUU" pisze:Delta przecież ma super seryjne zawieszenie.Ja tu bym nic nie kombinował tylko założył oryginał.Nowe amorki,sprężynki używki i ma być.e.
tak to mi je zasponsoruj :wink:

na tył ponoc pasuja od tipo a na przod bedę musiał chyba kupic orydżinale czizas na mojej wsi przody stoją po 148zeta sztuka, nie wie ktos gdzie można taniej kupic takie spręzynki ? (najlepiej in my area :wink: )

Anonymous

Delta GT i.e - podnieść zawieszenie ?

Post autor: Anonymous » 14 lis 2005, 17:28

dorwałem klienta ze sprezynami

według katalogu sa to sprezyny do delty 1.6 z przedziału 86do91r myślicie że powinny bez problemu pasowac do mojej (92r)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”