Delta GT i.e - lista zamienników

Anonymous

Delta GT i.e - lista zamienników

Post autor: Anonymous » 04 lut 2005, 18:51

Jesli komus padlo sprzeglo tzn docisk lub tarcza to mam dobra rade jesli kogos nie tsac na oryginal docisk pasuje z poloneza 1.6 ale jest z nim niewielki problem jest ciezszy od oryginalu a ojakies 0,7 kg co wiaze sie z utraceniem fabrycznego momentu ponadto uklad hamulcow jest taki sam jak polonez czy fiat wiec po co kupowac oryginalne klocki kiedy mozna kupic fiatowskie za 15zl a nie za 60zl ja takie stosuje i nie nazekam nap co do ompy wody to mozna zastosowac z Fiata ritmo lub regatu 1.6 jest ona tansza o jakies 50zl bo nie pisze Lancia tylko Fiat Bardzo mie drazni jesl;i ide do sklepu i jak mowie ze chce jakas czsec do lanci ktora pasuje od fiata to drazu podbijaja marze dlaczego tak jest moze ktos mi odpowie?

Anonymous

Delta GT i.e - lista zamienników

Post autor: Anonymous » 04 lut 2005, 20:41

Dlatego proponuje meczyc kolege Egona, ktory ma mozliwosc sprawdzenia
w katalogu czesci i ewentualne zamienniki.
I w sklepie pytac tylko o zamienniki.

Anonymous

Zamienniki

Post autor: Anonymous » 04 lut 2005, 23:18

Ja tam nie lubie nikogo meczyc wole sam pomyslec i napocic sie nad wymysleniem skad wziasc cos taniego i oryginal wtedy takie cos sprawia mi przyjemnosc a poza tym najwieksza przyjemnoscia jest jak ozywiam moja Lancie ktora jest nie do zdarcia.

Anonymous

Re: Zamienniki

Post autor: Anonymous » 05 lut 2005, 0:53

"fazi" pisze:Ja tam nie lubie nikogo meczyc wole sam pomyslec i napocic sie nad wymysleniem skad wziasc cos taniego i oryginal wtedy takie cos sprawia mi przyjemnosc a poza tym najwieksza przyjemnoscia jest jak ozywiam moja Lancie ktora jest nie do zdarcia.
no to powinienes juz wiedziec jak zejsc z 15 na setke
http://www.lanciapolska.org/modules.php ... =2978#2978

Anonymous

Delta GT i.e - lista zamienników

Post autor: Anonymous » 05 lut 2005, 11:13

panie lukassssssss jak waz widze ze naprawde humor dopisuje szkoda ze cieszy tylko ciebie i twoich ziomkow Nie zycze ci zle ale abys tego kiedys nie zalowal

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Delta GT i.e - lista zamienników

Post autor: Arek » 07 lut 2005, 9:14

Chłopaki (lukass i fazi) dajcie na luz to porządne forum jest :evil:
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Delta GT i.e - lista zamienników

Post autor: sanchez » 07 lut 2005, 10:44

po co te zlosliwosci panowie :?: 8)
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Anonymous

Delta GT i.e - lista zamienników

Post autor: Anonymous » 07 lut 2005, 13:38

to tez wiem jak kazdy na tym forum jestesmy milosnikami wspanialej marki Lancia i powinnismy sie wspierac a nie podnosic sobie cisnienie bo tak bedzie zabawniej.W koncu jednoczy nas szlachetny znaczek Pozdrawiam wszystkich.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”