Delta II 1.6 8v - brak iskry

schaba
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 45
Rejestracja: 16 lis 2013, 22:07
Imię: Arek
Lokalizacja: Pcin

Delta II 1.6 8v - brak iskry

Post autor: schaba » 03 lis 2016, 21:16

Witam koledzy troche szukalem, ale nie znalazłem nic podobnego. A mianwicie posiadam Lancie Delte 1.6 8v 75KM auto normalnie funkcjonowało (silnik zgaszony kluczykiem i po ok. 15 min próba odpalenia i nic kręci normalnie i nie odpala) aż do momENtu gdy zgineła iskra cewka i czujnik położenia wału podmieniony i dalej nic mechanik sprawdził prad na cewke idzie. Immo wyłaczone mechanik mówił ze mógł sie aktywować, ale po rozmowie z specem od immo który powiedzieł ze to niemożliwe to już nie wiem co może być. Znalazłem jeszcze na forum ze jest jakis moduł iskrowy czy coś takiego, lecz w każdym poście pisało ze nie chodzi także pompa paliwa a u mnie ją słychać. Wiec może ktos z forum mi pomoże rozwiązac ten problem. Troche się rozpisałem ale myśle że może to lepiej pomoże

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5035
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: delta 1.6 8v - brak iskry

Post autor: Bichoń » 03 lis 2016, 21:57

schaba pisze: (...) normalnie funkcjonowało (silnik zgaszony kluczykiem i po ok. 15 min próba odpalenia i nic kręci normalnie i nie odpala) aż do momENtu gdy zgineła iskra cewka i czujnik położenia wału (...)
Nie można tego napisać z użyciem poprawnej interpunkcji? To co napisałeś sugeruje, że ktoś ci ukradł kilka części spod maski.

schaba
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 45
Rejestracja: 16 lis 2013, 22:07
Imię: Arek
Lokalizacja: Pcin

Re: Delta II 1.6 8v - brak iskry

Post autor: schaba » 07 lis 2016, 21:04

Wiem że brakuje troche interrpunkcji, ale myśle ze jak ktos wie o co chodzi to i tak coś podpowie. A jak nie to dopyta

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”