Delta - Profesjonalne systemy Car Audio-galeria instalacje

Awatar użytkownika
maydayns
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 453
Rejestracja: 15 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Nowy Sacz/Krakow/Paryz

Profesjonalne systemy Car Audio-galeria instalacje w Deltach

Post autor: maydayns » 31 sty 2008, 18:30

"dexus" pisze:
"maydayns" pisze:Super dzieki za fotki! musze sobie kupic taka zabawke:)
Zycze powodzenia i sukcesow w prowadzeniu biznesu, tez o czyms podobnym mysle, ale w innej czesci polski;)
Pozdrawiam.
To kombinuj szybko. Może jak się pospieszysz :D to będziesz miał pierwszego klienta.
Chetnych jest wiecej:) tylko ze ja nie moge sie pochwalic takim doswiadczeniem jak panowie z vangelionu, jestem raczej milosnikiem i samoukiem w kwesti dobrego dzwieku:) jak narazie to granie zakladam glownie znajomym, no i sobie oczywiscie, choc na konkretny sprzet i zabudowe u siebie chce poczekac, az otworze cos, no bo klocki wtedy po kosztach:) A Ty masz juz cos co chcesz zamontowac, czy raczej wolalbys pelna oferte klocki+montaz?? Zobaczymy co wyniknie z mojego pomyslu na marzec wyjezdzam do Fr troche dorobic i jak finanse pozwola to kto wie : yesyes :
Seat Leon

Awatar użytkownika
dexus
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 14 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Tarnów (Bis.Mel)N.Sącz

Profesjonalne systemy Car Audio-galeria instalacje w Deltach

Post autor: dexus » 01 lut 2008, 12:36

narazie nic konkretnego nie mam (bo nie bardzo sie znam). Jakimś audofilem nie jestem ale dźwięk w Kappie to porażka. Jak jakieś pomysły i ewentualne oszacowanie kosztów to czekam na propozycje.
Obrazek
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. (Jean Cocteau)

Dedra 2,0 8v 1992 - była
Kappa Kombi 2,4jtd 99r - była
i Lybra 2,4jtd SW po "znajomości"
Laguna II 3,0 V6 24v - była
Chrysler Pacifica 4.0 - jest

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”