Lancia Delta - niska wycena OC

Awatar użytkownika
ostry88
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2008, 0:00
Lokalizacja: Gdańsk

Lancia Delta - niska wycena OC

Post autor: ostry88 » 21 sie 2008, 16:06

Witam,

nie dawno miałem wypadek, mianowicie jadąc swoją Lancią Delta 1.6 wymusił na mnie pierwszeństwo kierowca busa.

Szkody jakie powstały w skutek tego uderzenia :

http://i33.tinypic.com/2moroqr.jpg[/img]

Uszkodzone zostały ponadto m.in. : podłużnica, pas przedni, chłodnia, wentylator chłodnicy, mechanizm podnoszenia szyby, lewe koło...

Samochód jest z roku 1994, przebieg to 72 000km.

Towarzystwo ubezpieczeniowe (InterRisk) oceniło to na szkodę całkowitą, wartość rynkową pojazdu oceniła na 2400zł, dla mnie zostaje TYLKO 1800zł.

Jestem załamany ponieważ za 1800zł tego samochodu do stanu sprzed wypadku nie doprowadzę, nie mówiąc już o kupnie za tą kwotę samochodu tej klasy...

Co w tej sytuacji zrobić ?

Pozdrawiam i liczę na pomoc. Filip.
Lancia Delta Nouva, 1995 rok, 141000km przebieg

Awatar użytkownika
Egon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 14 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź -
Kontakt:

Lancia Delta - niska wycena OC

Post autor: Egon » 21 sie 2008, 16:24

nie bierz kasy domagaj sie naprawy lub poszukaj warsztatu gdzie robia bezgotówkowo wtedy z nich sciągną max kase a ty bedziesz miał auto naprawione, wartość auta ci strasznie zaniżyli ale widac ze maska w innym kolorze co moze swiadczyc ze był juz naprawiany a to wpływa ujemnie na wartość na twój plus wpływa to że masz mały przebieg możesz iść do PZM na wycene napewno bedzie wieksza ale spróbuj sie dogadac by dali ci więcej kasy podniesli wartośc auta postrasz ich ze pójdziesz do sadu to działa moja sasiadka tez miała taka przygode i dogadali sie dopiero w sadzie przed rozprawą
Lancia Klub Polska - Łódź


Lancia Kappa 2.4 1997 ,Fiat 126p 1978, kiedyś 3 x Kappa 1x Lybra, oraz 35 innych aut

matias21
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 695
Rejestracja: 31 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Gdańsk

Lancia Delta - niska wycena OC

Post autor: matias21 » 21 sie 2008, 16:53

napisz odwołanie wykup sobie wycene na wirtualnej polsce i domagaj sie wypłaty na jej podstawie, żeby ci podnieśli wartość auta i wtedy zrobisz sobie bezgotówkowo na wszystko masz 30 dni.
Delta HPE 1.6 16v 96r ----->klik


ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”