Lancia Delta 2.0 16V - zdjęcia z wnętrza i komory silnika.

Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2065
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Lancia Delta 2.0 16V - zdjęcia z wnętrza i komory silnika.

Post autor: Jam_Belfegor » 10 paź 2019, 14:05

Witam,
Panowie mam nietypową prośbę. Ponieważ przez awarię komputera straciłem dość dużą część zdjęć z rozbiórki mojej Delty i przy składaniu zapewne będą spore dylematy gdzie co było. Tu chyba najgorzej jest ze śrubami. Mam ogromną prośbę jeśli posiadacie zdjęcia z rozbiórki wnętrza, podwozia oraz z komory silnika 2.0 najlepiej 16V... choć VT też może być dla L. Delty II Na pewno będą pomocne w odtworzeniu całości. Niestety projekt trwa już parę ładnych lat a moja pamięć jest jaka jest i już przy składaniu teraźniejszym mam czasem dylematy która śruba gdzie szła (a bywa że różnice są niewielkie i można spokojnie zmienić śruby miejscami) na szczęście mam zdjęcia z przed demontażu. Niestety jeśli chodzi o prace sprzed lat sporo utraciłem. Jeśli możecie coś podesłać mile widziane. Mój mail: belfegor@vp.pl Mile widziane duże rozdzielczości. Na pewno odwdzięczę się dokumentując swoją robotę i wrzucając to na forum - może się komuś przyda przy naprawach, czy składaniu czegoś. Z góry dziękuję.

P.S: od razu uprzedzam też pytanie typu - a czego nie wspomagasz się ePerem i schematami z niego? > no tego że są dość niedokładne i nierzadko często nie można z nich wywnioskować jaka to ma być śruba. Czasem oczywiście są takie informacje gdzie nawet podana jest średnica i długość, ale wielu przypadkach nie ma tej informacji, jest np. jedynie waga elementu.

Wróć do „Pozostałe”