Thema - mruga lampka airbag

Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 461
Rejestracja: 11 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Thema - mruga lampka airbag

Post autor: Jacek » 19 maja 2005, 15:33

Witam serdecznie, :D
czy ktoś wie 8) jak mogę sprawdzić co jest nie tak z poduszką powietrzną
:oops: Po odpaleniu auta gaśnie, potem zapala się i świeci, potem znowu gaśnie, czasem mruga i generalnie mnie wku...wia. :evil:
Pojechałem do ASO (Fiat Alfa) ale ich examiner ma w sofcie tylko poduszki montowane po 1997roku. :cry: chociaż do pozostałych centralek
zainstalowanych w aucie mają wszystko.
Z góry dziękuję za informacje. :lol:
FFE (F**K Fuel Economy) teraz AR156SW 2,4JTD20V -mała szara ropucha, Flavia Berlina 1.8, Honda CB750K , nowa pasja: Motobecane M2 250ccm SV JAP-iszon z1929 roku.
były:
BMW1602, Manta A SR, BMW528i rekin, Argenta VX, Thema 3,0V6LS, Thesis 3,2V6

Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 461
Rejestracja: 11 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Thema - mruga lampka airbag

Post autor: Jacek » 23 maja 2005, 21:01

Widzę że będę musiał stoczyć walkę samotnie :(
FFE (F**K Fuel Economy) teraz AR156SW 2,4JTD20V -mała szara ropucha, Flavia Berlina 1.8, Honda CB750K , nowa pasja: Motobecane M2 250ccm SV JAP-iszon z1929 roku.
były:
BMW1602, Manta A SR, BMW528i rekin, Argenta VX, Thema 3,0V6LS, Thesis 3,2V6

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Thema - mruga lampka airbag

Post autor: Blash » 23 maja 2005, 21:12

jeśli examiner nie pomoże to nie mam pojecia pozostaje tylko sprawdzic wszystkie połaczenia moze gdzies nie łaczy
pozdrowienia

Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 461
Rejestracja: 11 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Thema - mruga lampka airbag

Post autor: Jacek » 24 maja 2005, 10:02

Sprawdzałem połączenia kostki przy centralce
Nie wiem gdzie szukac pozostałych elementów (detektor uderzenia)
FFE (F**K Fuel Economy) teraz AR156SW 2,4JTD20V -mała szara ropucha, Flavia Berlina 1.8, Honda CB750K , nowa pasja: Motobecane M2 250ccm SV JAP-iszon z1929 roku.
były:
BMW1602, Manta A SR, BMW528i rekin, Argenta VX, Thema 3,0V6LS, Thesis 3,2V6

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Thema - mruga lampka airbag

Post autor: romo » 29 maja 2005, 11:20

"Jacek" pisze:Sprawdzałem połączenia kostki przy centralce
Nie wiem gdzie szukac pozostałych elementów (detektor uderzenia)
a sprawdzales polaczenie w slupkach od napinaczy pasow.ja mialem to samo w carismie.jezeli masz takie objawy to moze byc tylko brak kontaktu na masie.pozdrawiam
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Anonymous

Re: Thema - mruga lampka airbag

Post autor: Anonymous » 11 cze 2005, 13:14

"Jacek" pisze:Witam serdecznie, :D
czy ktoś wie 8) jak mogę sprawdzić co jest nie tak z poduszką powietrzną
:oops: Po odpaleniu auta gaśnie, potem zapala się i świeci, potem znowu gaśnie, czasem mruga i generalnie mnie wku...wia. :
Nie wiem jak to wygląda w przypadku Twojego auta, ale ja mam podobny problem w Themie. Po zakupie wszystko było OK, potem nagle zaświeciła się kontrolka poduszki. Nie zareagowałem, bo dzień później było znowu w porządku. Potem zapalała się sporadycznie aż pewnego pięknego dnia zapaliła się na stałe i tak jej już zostało. Nie dalej jak kilka dni temu zgasła powodując moją radość z braku czerwieni na desce (pomijając wesołą kontrolkę rezerwy). Ale wczoraj zapaliła się w chwili kiedy... przełaczałem zawieszenie z trybu Auto na Sport. Zastanawiające. Stuknąłem palcem w deskę tuż obok przełącznika zawieszenia i... zgasła. Więc problem tkwi w połączeniach deski. Nie mniej mnie to nie przeszkadza na tyle żebym się zabrał za wyjmowanie zegarów. Nie wiem czy będzie to właściwa wskazówka ale może być pomocne przy sprawdzaniu całego obwodu.

Jacek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”