Thema - regulacja świateł

Windforce
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 687
Rejestracja: 12 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Łęki/Kraków

Thema - regulacja świateł

Post autor: Windforce » 13 mar 2007, 9:31

Czy w themie jest elektryczna regulacja swiatel?Czy trzeba sie jakos meczyc recznie?Aha i to lusterko wsteczne naprawde sie jakos znacznie automatycznie przyciemnia?Bo moje chyba jest zepsute...nic sie nigdy nie zmienia.

Pozdrawiam
Lancia Thema III 2.5td 09.92r

Awatar użytkownika
mario09
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 947
Rejestracja: 12 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom - Wierzbica woj. mazowieckie

regulacja swiateł? thema pIII

Post autor: mario09 » 13 mar 2007, 19:50

Teoretycznie w Themie jest uklad samopoziomowania reflektorow. W wiekszosci Them to nie dziala z prostej przyczyny (starosc i urwany uchwyt od "automatu" na tylnej belce).
Z tym lusterkiem to sprobuj wlaczyc na Hi, przekrec kluczk na zaplon i zaslon reka tylna czesc lusterka od strony pasazera (tam jest oczko ktore "patrzy" na wprost auta) i poczekaj chwile. Jesli nic nie zadziala to kicha i bedzie trzeba wowczas myslec. Malo tego napisy przy tym przelaczniku powinny sie podswietlac po wlaczeniu swiatel.
Lancia Thema III 2.0 i.e.+gaz II gen. (zestaw Lovato LovU2)
Lancia Thema III 2.5 turbo ds LS

Windforce
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 687
Rejestracja: 12 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Łęki/Kraków

regulacja swiateł? thema pIII

Post autor: Windforce » 13 mar 2007, 20:18

no napisy nie swieca...moze przyczyna jest to ze uszczelka cos poszla i czasme kapie z dachy i poprostu go zalalo.Musze tam wstrzyknac troche silikonu.NArazsie lajt tylko przy wiekszych deszczach kapie :/

Eh potrzebuje duzo milosci i cierpliwosci to tego autka ale cieszy mnie to jakos :D
Lancia Thema III 2.5td 09.92r

Anonymous

regulacja swiateł? thema pIII

Post autor: Anonymous » 14 mar 2007, 22:16

W mojej themie też tam kapie i z tyłu cieknie , sprawdź również bagażnik.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”