Thema - pytanie ogólne dotyczące kontrolek na checku

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Thema - pytanie ogólne dotyczące kontrolek na checku

Post autor: tomek » 19 paź 2004, 8:39

Kurde, ledwo czlowiek sobie wezmie eden dzien wolego a juz takie ekscesy na Forum LANCII!!!!
Forum powstalo aby laczyc uzytkownikow Lancii a nie ich dzelic i mam nadzieje, ze tak zostanie.
Ktos pisal o zasobnosci portfela- aktualnie ceny wszystkich Lancii uzywanych sa tak niskie, ze to chyba musialby byc zart. Gdyby na forum pojawil sie wlasciciel Thesisa to mozna by mowic o jakims kresusie a tak...
Jest nas tak malo, ze nie ma najmiejszego sensu puki co dzielic na dzialy dla poszczegolnych modeli.
Zycze wszystkim milego dnia ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Grzegorz T.

Re: Pytanie ogólne dotyczące kontrolek na checku

Post autor: Grzegorz T. » 16 gru 2004, 12:21

"Diesel" pisze:Mam pytanie. Gdy cos jest nie tak to kontrolka nie pali sie lub miga.

Ale co sie dzieje jesli kontrolka ledwo sie jarzy i ledwo ja widac? :roll:

Czy przepala sie czy np. osadzenie zarówki oduneło sie w głąb deski rozdzielczej.

Powiedzcie , bo nie chce mi sie rozbebeszac calego autka dla jednej kontrolki. A propos jakie tam ida zarówki :?: .
Sa one w checku gdzie jest obrazek podzespołow auta.
Z góry dzieki
odpowiadam
jeśli kontrolka miga, lub ledwo jarzy to oznacza, że badany parametr znajduje się na granicy tolerancji. Dot to głównie poziomu płynów ( hamulcowy, chłodzący, spryskiwaczy oraz oleju siln.). Podobnie może być z sygnalizacją oświetlenia gdy żarówka źle jest osadzona w oprawie (nie żarówka kontrolki, tylko żarówka badana)
PZDR

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”