Thema - Lusterka

Awatar użytkownika
Mariusz91
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2735
Rejestracja: 08 cze 2007, 0:00
Skype: Mariusz8.32
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Kraków

Odp: Thema - Lusterka

Post autor: Mariusz91 » 01 lip 2009, 21:57

spoko ;) to lusterko jest testowe :D miałem jedno w zapasie ;) Będę się bawić mam nadzieje ze to coś pomoże. Powiedz mi jeszcze tylko czy Twojego lusterka tez zupełnie nie dało sie złożyć ręcznie? Czy choć trochę sie ruszało. Bo moje sie zachowują jakby były przyspawane ;)

Windforce
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 687
Rejestracja: 12 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Łęki/Kraków

Odp: Thema - Lusterka

Post autor: Windforce » 02 lip 2009, 0:28

Hmm no troche pracy z tym jest... trzeba sie zastanowic czy nie lepiej kupic uzywki. Na allegro jest tego pelno.
Czasem nie sa opisane czy skladane elektrycznie czy nie (sprzedajacy sami nie wiedza) ale mozna latwo poznac po wtyczkach i kolorach kabelków.
Lusterka ktore sie nie skladaja maje inne (duze) wtyczki.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piszczyk
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 915
Rejestracja: 19 sie 2007, 0:00
Imię: Rafał
Lokalizacja: opole lubelskie

Odp: Thema - Lusterka

Post autor: Piszczyk » 02 lip 2009, 19:20

Mariusz91 pisze:spoko ;) to lusterko jest testowe :D miałem jedno w zapasie ;) Będę się bawić mam nadzieje ze to coś pomoże. Powiedz mi jeszcze tylko czy Twojego lusterka tez zupełnie nie dało sie złożyć ręcznie? Czy choć trochę sie ruszało. Bo moje sie zachowują jakby były przyspawane ;)
prawe (pasażera) było OK
natomiast lewe (kierowcy) wymagało użycia dwu rąk (przed "remontem")

Awatar użytkownika
Mariusz91
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2735
Rejestracja: 08 cze 2007, 0:00
Skype: Mariusz8.32
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Kraków

Odp: Thema - Lusterka

Post autor: Mariusz91 » 02 lip 2009, 23:23

Moje nie dają sie wcale ruszyć.. jakby je coś blokowało. Auto stało 3 lata więc może to tego wina... Zastanowię się nad kupnem lusterek, bo będzie to chyba słuszne rozwiązanie, a obudowę bez problemu sie przełoży więc z kolorem nie ma problemu. Zobaczymy :D jak połamię to kupie używki, tylko żeby działały xD

-- 16 Lip 2009, 21:00 --

No więc lusterka kupiłem. Jedno działało drugie (prawe) podobnie jak moje nie. Ale wykorzystałem odrdzewiacz firmy "plak", psikając obficie pod obudowę trybików i dosłownie łamiąc na kolanie rozruszałem je :) potem założyłem i działa :) Lusterka pięknie elegancko sie składają.

A teraz zastanawia mnie czy jest jakiś sposób na poprawę działania sterowania lusterek. Generalnie jest ok ale często jakby brakuje im mocy czasami nawet sie zatrzymują i trzeba pchnąć palcem żeby dalej poszły. Zębatki oczywiście są wyczyszczone i przesmarowane ( i tu pytanie jakiego właściwie smaru użyć bo po zwykłem towocie działają gorzej niż przed smarowaniem ;) )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”