Thema -brak ogrzewania

Awatar użytkownika
roberto24ep
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2010, 19:19
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Thema -brak ogrzewania

Post autor: roberto24ep » 17 lut 2011, 18:30

Witam miłośników .Potrzebuje pomocy brak ogrzewania.Silnik 2.8 v6.Wymieniłem już płyn, termostat,płukałem nagrzewnicę idalej nic.Co zrobić.Z góry dzięki za pomoc.

argenta67

Re: Thema -brak ogrzewania

Post autor: argenta67 » 17 lut 2011, 20:29

roberto24ep pisze:Witam miłośników .Potrzebuje pomocy brak ogrzewania.Silnik 2.8 v6.Wymieniłem już płyn, termostat,płukałem nagrzewnicę idalej nic.Co zrobić.Z góry dzięki za pomoc.
Nie bardzo wiem jakiej pomocy oczekujesz przecież nikt rączką nie sięgnie i nie powie tu i tu i będzie grzało. Biorąc pod uwagę wiek auta to może być zamulona nagrzewnica, ale to musisz sam sprawdzić czy oba węże się jednakowo nagrzewają jeśli nie to jest zawalona kamieniem i nie grzeje, może masz pompę kiepską, ale wtedy silnik będzie się przegrzewał, nie widzę innej możliwości pomocy, za daleko masz aby do mnie przyjechać.

Windforce
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 687
Rejestracja: 12 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Łęki/Kraków

Re: Thema -brak ogrzewania

Post autor: Windforce » 17 lut 2011, 23:12

Kolego drogi moze problem tkwi w obudownie nagrzewnicy.
Sa 2 opcje:
1. Sterownik sie zepsul i nie przestawia klapki na grzanie
2. Spadł drut z takiej malej wajchy która popycha klapke aby sie otwarła. Drucik ten jest zaraz przy obudownie nagrzewnicy po stronie obudowy klimatyzacji (Oczywiście pod maską). Jak spadł to zakładaj go tylko na maksymalnie "wyciągniętym" druciku bo inaczej urwiesz bolec.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
roberto24ep
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2010, 19:19
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Thema -brak ogrzewania

Post autor: roberto24ep » 23 lut 2011, 20:49

Dzieki za podpowiedz zaraz bede sprawdzac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”