Thema - centralny zamek

Awatar użytkownika
Qba
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 276
Rejestracja: 07 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa/Jarosław

Thema - centralny zamek

Post autor: Qba » 14 kwie 2006, 0:29

Mam centralny zamek, prawdopodobnie jest on na pilota jednak nie posiadam go. Alarm tez jest ale nie ma pilota. Jak to najtaniej przywrocic do zycia? Najbardziej zalezy mi na centralnym zamku i zeby otwieral tez bagaznik.
Lancia Thema 2.0 16v LE VIS - sprzedana
Yamaha FZS600 Fazer 98r - sprowadzony z włoch, więc też makaron

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Thema - centralny zamek

Post autor: Kubek » 14 kwie 2006, 0:50

Ja mam centralny w Dedrze, ale i na pilota i na kluczyk sam nie otwiera bagaznika. A najtaniej to chyba bedzie kupic alarm z uzywanej Themy i o idenczycznym ulozeniu kabli i wstawic i wpiac identycznie jak ten.

Tylko nie wiem jednego, centralny Ci w ogle nie dziala jesli alarm nie jest wlaczony ? Bo jesli tak to chyba nie masz centralnego bo on powinien dzialac nawet bez alarmu na sam kluczyk.?
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
mario09
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 947
Rejestracja: 12 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom - Wierzbica woj. mazowieckie

Thema - centralny zamek

Post autor: mario09 » 14 kwie 2006, 7:04

Allegro sie klania. Poprzedni alarm wywalic, zamontowac nowy (instalacje, syrene i moze jakies czujniki bedziesz mial ze starego alarmu).
Ja otwieranie bagaznika rozwiazalem sobie na dwoch przekaznikach. Teraz bagaznik otwiera sie i zamyka razem z drzwiami, przycisk w schowku jest mi juz nie potrzebny.
Lancia Thema III 2.0 i.e.+gaz II gen. (zestaw Lovato LovU2)
Lancia Thema III 2.5 turbo ds LS

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Thema - centralny zamek

Post autor: grzole » 14 kwie 2006, 7:55

"Qba" pisze:Mam centralny zamek, prawdopodobnie jest on na pilota jednak nie posiadam go. Alarm tez jest ale nie ma pilota. Jak to najtaniej przywrocic do zycia? Najbardziej zalezy mi na centralnym zamku i zeby otwieral tez bagaznik.
CZ jest seryjnym wyposażeniem Lancii Themy - patrz na konsolę środkową poniżej kratek nawiewu powietrza. Tu masz włącznik i wyłącznik centralnego zamka i pamiętaj, ż eobsługuje on poza drzwiami też klapkę wlewu paliwa (na zamykanie jedynie) i zamek bagażnika. Może być on sprzęgnięty z alarmem (co najczęściej jest robione). Znajdź centralkę alrmu i poszukaj oznaczeń producenta i modelu. Następnie wyszukaj w necie dytrybutora alarmu lub montażysty, upewnij się czy alarm jest sprawny i ewentualnie czy piloty są dostępne (do alarmu z 1993 roku raczej już nie). W razie czego polecam montaż nowego alarmu tak jak napiosał powyżej Mario.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”