Thesis - bagażnik dachowy

Awatar użytkownika
szerszen
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 432
Rejestracja: 26 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: szerszen » 20 lis 2010, 11:05

Testował może ktoś jakiś bagażnik do Thesis?
Są oryginalne mocowania więc pewnie nawet coś w akcesoriach można znaleźć.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2010, 10:59 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Tytuł zgodnie z zasadami

LUKI82

Re: Bagażnik dachowy do Thesis.

Post autor: LUKI82 » 20 lis 2010, 22:32

Nie testowałem czegoś takiego bo uważam że to nie auto do takich dodatków ale widziałem zdjęcia w necie Thesis z bagażnikiem na dachu. :roll:

Awatar użytkownika
szerszen
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 432
Rejestracja: 26 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: szerszen » 12 sty 2011, 18:58

Dla potomnych - przetestowana spora ilość bagażników - pasuje tylko jeden - oryginalny dostępny w ASO. Dwa relingi poprzeczne mocowane w fabryczne gniazda w cenie 2500 zł brutto za komplet. Czas oczekiwania - tydzień.

argenta67

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: argenta67 » 12 sty 2011, 22:13

Z Thesisa ciężarówki bym nie chciał zrobić nawet hak holowniczy nie wygląda zbyt pięknie.

Tomkom
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Piła

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: Tomkom » 12 sty 2011, 23:15

Widziałem Thesis z bagażnikiem bodajże Thule, na duńskich numerach. Jakie są w ASO, to nie wiem, ale tamte miały dość futurystyczny kształt.

PioWi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 33
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:55
Lokalizacja: Strzelce Kraj/Poznań

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: PioWi » 15 sty 2011, 20:59

:link:
Ostatnio zmieniony 15 sty 2011, 21:05 przez Pingvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Skracamy linki.

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: fazi » 15 sty 2011, 21:13

Ciekawa cena tego thesisa ,ciekawe jaki stan techniczny ,na zdjęciach wygląda przyzwoicie ;)
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

argenta67

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: argenta67 » 15 sty 2011, 21:29

fazi pisze:Ciekawa cena tego thesisa ,ciekawe jaki stan techniczny ,na zdjęciach wygląda przyzwoicie ;)
To ja mam odmienne zdanie i do tego przebieg kilometrów 197000km z 2002r
Ostatnio zmieniony 16 sty 2011, 12:06 przez argenta67, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: fazi » 16 sty 2011, 11:24

To twoim zdaniem jaki przebieg powinien być właściwy 1milion?,jaki przebieg ma twój Thesis zapytam z czystej ciekawości.
Czyli mam rozumiec ,że wszystkie nasze samochody mają z racji bycia z 2002 roku przebiegi jak tiry :D ,przecież ten włoski złom by tego nie wytrzymał :D :D :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

argenta67

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: argenta67 » 16 sty 2011, 11:46

fazi pisze:To twoim zdaniem jaki przebieg powinien być właściwy 1milion?,jaki przebieg ma twój Thesis zapytam z czystej ciekawości.
Czyli mam rozumiec ,że wszystkie nasze samochody mają z racji bycia z 2002 roku przebiegi jak tiry :D ,przecież ten włoski złom by tego nie wytrzymał :D :D :D
I tu byś się zdziwił bo mój Thesis jest z 2003r i ma na dzień dzisiejszy 65500km i na dodatek jak podłączam pod komputer to ten licznik się pokrywa z tym co zarejestrował komputer samochodu/silnika, tam pokazuje 64000km. I ostatnio robiłem Thesisa z 2004r na liczniku też miał coś koło 200 tyś, ale wskazania komputera były 0 km czyli wiadomo, że ktoś ingerował w przebieg. Ja swojego sprowadziłem uszkodzonego i pod czas naprawy rozebrałem całego i było widać, że to jest faktycznie 60 tyś, a nie 260 tyś. Nasz kolega Bono ma Thesisa z 2005r i ostatnio jak był u mnie to miał 45 tyś i jak porównywał moje 65 tyś to mój nówka, a u niego z przodu trochę brakuje. Co do wytrzymywania to jesteś w błędzie szalejąc tym milionem, ale dla auta klasy Thesis z roku 2002 i w dodatku JTD to spokojnie 300-400 tyś, tym samochodem nie czuje się zmęczenia i kilometry same lecą, a JTD jeszcze nie robi takiego echa w portfelu.

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: fazi » 16 sty 2011, 12:17

argenta67 pisze:
fazi pisze:To twoim zdaniem jaki przebieg powinien być właściwy 1milion?,jaki przebieg ma twój Thesis zapytam z czystej ciekawości.
Czyli mam rozumiec ,że wszystkie nasze samochody mają z racji bycia z 2002 roku przebiegi jak tiry :D ,przecież ten włoski złom by tego nie wytrzymał :D :D :D
I tu byś się zdziwił bo mój Thesis jest z 2003r i ma na dzień dzisiejszy 65500km i na dodatek jak podłączam pod komputer to ten licznik się pokrywa z tym co zarejestrował komputer samochodu/silnika, tam pokazuje 64000km. I ostatnio robiłem Thesisa z 2004r na liczniku też miał coś koło 200 tyś, ale wskazania komputera były 0 km czyli wiadomo, że ktoś ingerował w przebieg. Ja swojego sprowadziłem uszkodzonego i pod czas naprawy rozebrałem całego i było widać, że to jest faktycznie 60 tyś, a nie 260 tyś. Nasz kolega Bono ma Thesisa z 2005r i ostatnio jak był u mnie to miał 45 tyś i jak porównywał moje 65 tyś to mój nówka, a u niego z przodu trochę brakuje. Co do wytrzymywania to jesteś w błędzie szalejąc tym milionem, ale dla auta klasy Thesis z roku 2002 i w dodatku JTD to spokojnie 300-400 tyś, tym samochodem nie czuje się zmęczenia i kilometry same lecą, a JTD jeszcze nie robi takiego echa w portfelu.
Dzieki to mnie znacznie podbudowałeś :D ,szczerze to ja też w swoim nie wierze w przebieg 170 tys jaki miała jak kupowałem,oceniam na wiekszy,musze też przyznac ,że silnik w thesie 2.4 jtd jaki mam pracuje jak jest zimny cicho i ładnie w Alfie 166 z tym samym silnikiem i przebiegu niby 200tyś walił na wyższych obrotach nim sie rozgrzał zimą przy niskich temp,także moge domniemać,że alfa miała spokojnie 200tys x 2 być może :D :D ;)
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

argenta67

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: argenta67 » 16 sty 2011, 12:42

fazi pisze:
argenta67 pisze:
fazi pisze:To twoim zdaniem jaki przebieg powinien być właściwy 1milion?,jaki przebieg ma twój Thesis zapytam z czystej ciekawości.
Czyli mam rozumiec ,że wszystkie nasze samochody mają z racji bycia z 2002 roku przebiegi jak tiry :D ,przecież ten włoski złom by tego nie wytrzymał :D :D :D
I tu byś się zdziwił bo mój Thesis jest z 2003r i ma na dzień dzisiejszy 65500km i na dodatek jak podłączam pod komputer to ten licznik się pokrywa z tym co zarejestrował komputer samochodu/silnika, tam pokazuje 64000km. I ostatnio robiłem Thesisa z 2004r na liczniku też miał coś koło 200 tyś, ale wskazania komputera były 0 km czyli wiadomo, że ktoś ingerował w przebieg. Ja swojego sprowadziłem uszkodzonego i pod czas naprawy rozebrałem całego i było widać, że to jest faktycznie 60 tyś, a nie 260 tyś. Nasz kolega Bono ma Thesisa z 2005r i ostatnio jak był u mnie to miał 45 tyś i jak porównywał moje 65 tyś to mój nówka, a u niego z przodu trochę brakuje. Co do wytrzymywania to jesteś w błędzie szalejąc tym milionem, ale dla auta klasy Thesis z roku 2002 i w dodatku JTD to spokojnie 300-400 tyś, tym samochodem nie czuje się zmęczenia i kilometry same lecą, a JTD jeszcze nie robi takiego echa w portfelu.
Dzieki to mnie znacznie podbudowałeś :D ,szczerze to ja też w swoim nie wierze w przebieg 170 tys jaki miała jak kupowałem,oceniam na wiekszy,musze też przyznac ,że silnik w thesie 2.4 jtd jaki mam pracuje jak jest zimny cicho i ładnie w Alfie 166 z tym samym silnikiem i przebiegu niby 200tyś walił na wyższych obrotach nim sie rozgrzał zimą przy niskich temp,także moge domniemać,że alfa miała spokojnie 200tys x 2 być może :D :D ;)
Słuchaj, nie ma fachowca od przebiegów, że zobaczy, posłucha i już wie ten ma 100 tyś, a ten to już 300 tyś, przy tych wszystkich teoriach panujących w świecie to moja Argenta mająca 27 lat to już nie powinna istnieć, a ona w każdej chwili idziesz i cyk silnik pali, biegi zmienia amerykański automat i auto jeździ, niestety : beczy : dobijają mnie tłumiki, trzeba ciągle sztukować bo jak nawet na Allegro gość wystawił, ja kupiłem a on dzwoni i przeprasza, ze nie może go znaleźć : cenzura : .
Thesis to auto bardzo lekko się prowadzące i te km lecą szybciej niż mogło by się wydawać, ale dostępność części jest, drogi coraz to dłuższe i trzepie się te mile :lol: :lol: :lol: , kiedyś to nawet ograniczeniem były kartki na paliwo i z jazdą było krucho.

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: Luckyy » 12 kwie 2011, 14:39

chcąc się wybrać na narty/deskę w 4 osoby bagażnik dachowy + trumna są konieczne, no chyba że ktoś zdecyduję się wysłać sprzęt kurierem :)

Thule w katalogu nie ma bagażnika bazowego do Thesisa i InterPack też :(
W ePERze też nie znalazłem belek poprzecznych do Thesisa.

Ten sam problem jest z Alfa GT, a szkoda bo oba są super.
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

baster
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 05 lip 2009, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: baster » 13 kwie 2011, 9:30

Luckyy pisze:chcąc się wybrać na narty/deskę w 4 osoby bagażnik dachowy + trumna są konieczne, no chyba że ktoś zdecyduję się wysłać sprzęt kurierem :)

Thule w katalogu nie ma bagażnika bazowego do Thesisa i InterPack też :(
W ePERze też nie znalazłem belek poprzecznych do Thesisa.

Ten sam problem jest z Alfa GT, a szkoda bo oba są super.
Witaj. Tak się składa że pracuję przy bagażnikach ( jesteśmy generalnym przedstawicielem thule na polskę )
Oczywiście nie ma opisywanego bagażnika do thesis'a ... ale jakbym miał samochód u siebie pod hurtownią to może i bym coś wykombinował.
Do najnowszego jaguara też nie ma bagażnika ... ale u nas się znalazł ... ;)
viewtopic.php?f=35&t=41201&p=416971&hilit=baga%C5%BCnik#p416971
Również z forum ktoś do mnie trafił ... nigdzie nie mógł znaleźć bagażnika do Y ... a u mnie znalazł.
Oczywiście nie dobieram tak żeby na siłę sprzedać ... ma się dobrze trzymać.

www.taurus.info.pl

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Re: Thesis - bagażnik dachowy

Post autor: Luckyy » 13 kwie 2011, 10:38

spoko, może znajdzie się ktoś z Thesisem w Wwie aby do Ciebie podjechać :)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”