Thesis - mechanizm opuszczania szyby

czachor
Administrator
Administrator
Posty: 481
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:26
Lokalizacja: Lublin

Thesis - mechanizm opuszczania szyby

Post autor: czachor » 11 lip 2014, 22:39

Cześć,

dzisiaj padł mi mechanizm opuszczania szyby pasażera z przodu. Od paru dni coś rzęziło, szyba ledwo ruszała się. Dzisiaj z rozpędu chciałem ją opuścić - zjechała parę cm, silniczek zarzęził po raz ostatni i koniec. Szybę zamknąłem ręcznie pchając ją w górę :) Jutro spróbuję się za to zabrać, ale może ktoś wie, czego się spodziewać? Z tego co wiem, cały mechanizm jest inny niż w Lybrze (słynne wodziki i linki).

Z góry dzięki za wskazówki.

Awatar użytkownika
brygadzista1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2675
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:48
Imię: Hubert
Lokalizacja: Solec/Wolsztyn/Reklinek

Re: Thesis - mechanizm opuszczania szyby

Post autor: brygadzista1 » 11 lip 2014, 22:51

Jest inny bo oparty na dwóch szynach. Są dwa wodziki. W Lybrze jest jeszcze szansa na uratowanie mechanizmu ale w Thesis chyba nie bardzo. A jak silnik stanął to na bank masz skręcone linki.
Była:Piękna Lybra 1.9 JTD 115
Tysiące części do modeli: THESIS/LYBRA/PHEDRA/KAPPA oraz inne włoskie marki
SZUKASZ WŁOSKIEGO AUTA? POMOGĘ CI W ZNALEZIENIU ZADBANEGO EGZEMPLARZA
SPROWADZANIE SAMOCHODÓW NA ZAMÓWIENIE - 781952180
WYBIERZ MAILA ZAMIAST PW - it.carczesci@gmail.com

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: Thesis - mechanizm opuszczania szyby

Post autor: belial666 » 12 lip 2014, 10:22

czachor pisze:Cześć,

dzisiaj padł mi mechanizm opuszczania szyby pasażera z przodu. Od paru dni coś rzęziło, szyba ledwo ruszała się. Dzisiaj z rozpędu chciałem ją opuścić - zjechała parę cm, silniczek zarzęził po raz ostatni i koniec. Szybę zamknąłem ręcznie pchając ją w górę :) Jutro spróbuję się za to zabrać, ale może ktoś wie, czego się spodziewać? Z tego co wiem, cały mechanizm jest inny niż w Lybrze (słynne wodziki i linki).

Z góry dzięki za wskazówki.
Witam,prawdopodobnie spadła Ci linka z górnego kółka a linkę wyciągnęło do środka, wodzik raczej się nie połamał bo jest masywny
Rozbierz i oceń, w razie czego linkę możesz dokupić w metra i sam zregenerować mechanizm
Pozdrawiam


Dodano
A jeśli nawet linkę wyrwało z wodzika to też idzie ogarnąć temat ja tak mam i już pół roku śmiga
Nr. telef. 501259455

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”