Thesis - zawieszenie

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: szajbus » 11 maja 2012, 22:37

dobry tekst byl przed chwila o naprawianiu kiedy inni sikali w pieluche ... nie zdazyłem odpowiedziec :D

LUKI82

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: LUKI82 » 11 maja 2012, 22:59

Ach ... :lol: "Ojciec" :lol: ... stary ale jary ... pogina na tym komputerku. Też nie zdążyłem akurat jadłem kolację i pisałem z telefonu.
Nie wytrzymuje czasem ciśnienia poczekaj szajbus na miłe PW od argenty67 będziesz mógł je nam zacytować na forum :lol:

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: szajbus » 11 maja 2012, 23:04

spoko juz się doczekać nie mogę bo Luki82 wiesz sa mechanicy z powolania i tacy bo innej pracy nie bylo w "tamtych czasach" i tacy którzy mogli zostac maxymalnie mechanikami ....pierwsze 2 opcje sa ok jeden sam chcial inny nie mial wyboru takie czasy byly ale wlasnie ta 3 opcja ..... i chyba z nią mamy do czynienia

czesto tak jest

argenta67

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: argenta67 » 12 maja 2012, 6:36

LUKI82 pisze:Ach ... :lol: "Ojciec" :lol: ... stary ale jary ... pogina na tym komputerku. Też nie zdążyłem akurat jadłem kolację i pisałem z telefonu.
Nie wytrzymuje czasem ciśnienia poczekaj szajbus na miłe PW od argenty67 będziesz mógł je nam zacytować na forum :lol:
szajbus pisze:spoko juz się doczekać nie mogę bo Luki82 wiesz sa mechanicy z powolania i tacy bo innej pracy nie bylo w "tamtych czasach" i tacy którzy mogli zostac maxymalnie mechanikami ....pierwsze 2 opcje sa ok jeden sam chcial inny nie mial wyboru takie czasy byly ale wlasnie ta 3 opcja ..... i chyba z nią mamy do czynienia

czesto tak jest
No chłopaczki już dla was sejm i Palikot z Biedroniem pracują nad zmianami abyście mogli oficjalnie buziak bo to tylko tyle co potraficie :lol: :lol: :lol: LUKI82 mebelki zmontuje a szajbus samochodzik wyszykuje i w podróż po Polsce wyjedziecie.

pchojak
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 105
Rejestracja: 28 gru 2004, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Lubartów - Lublin

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: pchojak » 12 maja 2012, 8:40

Widzę że dyskusja toczy się mało merytorycznie. Forum to miejsce chyba udzielaniem sobie wzajemnej pomocy a nie miejscem do reklamy jednego mechanika. Wiem Thesis jest bardzo skomplikowanym autem ale nie wydaje mi się aby tylko jeden człowiek w Polsce mógł je naprawiać. Jeżeli się mylę to nie widzę potrzeby zakładania kolejnych tematów skoro zostaną one bez odpowiedzi lub odpowiedz będzie wiadoma :), a może wystarczy troszkę życzliwości i chęci aby podzielić się swoją wiedzą. Odpowiedź w stylu ?Ja swoje zrobiłem i oddałem auto? jest mało rzeczowa chyba że kolega lubi się pochwalić a wszyscy aby bili mu brawo i mówili jaki jest dobry. O sytuacji troszkę patologicznej świadczy że wśród miłośników marki-modelu na owym forum nie ma nawet na polskiej obsługi a jest jedynie link odsyłający na inne fora.

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: szajbus » 12 maja 2012, 8:49

argenta67 pisze: No chłopaczki już dla was sejm i Palikot z Biedroniem pracują nad zmianami abyście mogli oficjalnie buziak bo to tylko tyle co potraficie :lol: :lol: :lol: LUKI82 mebelki zmontuje a szajbus samochodzik wyszykuje i w podróż po Polsce wyjedziecie.

przyjedziemy cie poglaskac po tyłeczku to moze wyjawisz troche tajemnej wiedzy na temat twojego skomplikowanego pojazdu :) heheh bo to chyba jedyny sposob na uzyskanie od Ciebie wiedzy aczkolwiek jest mozliwośc iż to i tak nie zadziała bo czasami nie da sie uzyskać czegoś czego nie ma :)


niestety wiekszosc postow tego uzytkownika niczego nie wnosi do dyskusji tylko jest zgryzliwa i prostacka jak można zauważyc już kilku użytkowników podziela moje zdanie

LUKI82

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: LUKI82 » 12 maja 2012, 12:35

argenta67 widzę że to już kolejny Twój tekst o tym gejowskim całowaniu więc wszystko wskazuje na to że to chyba jakieś Twoje skryte fantazję i marzanie :lol: których wybacz ale u mnie i zapewne reszty którą w ten sposób obrażasz nie znajdziesz, musisz szukać dalej.
Uważam że jak już chcesz zdobyć klienta to pisz mu na PW a nie na forum bo jak już udzielasz się w temacie i piszesz swoje "mądrości" to podaj ich sednum - tego wymaga kultura której raczej Ci brakuje.

daichi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2012, 2:02
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: daichi » 15 maja 2012, 3:16

Z uwagi na fakt, iz sam odswiezylem temat to moze sam go zamkne...

Usterka - chyba nie musze przypominac... wymienione sprezyny itp auto siedzi i ciagnie d...e po ziemi...

W dodatku eol error (zaprzyjazniony serwis - uwaza ze to centralka zamka przednich drzwi) i kilka innych drobnych usterek


Efekt wizyty u argenty - auto stoi normalnie... przy pelnym obciazeniu nie szeruje po ziemi eol error okazal sie bledem na szynie...

Ehh powiem tak szkoda ze nie mieszka w Lodzi bo jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i znowu czeka mnie wizyta w wawie... :)

Hmm od dawna nie spotykany mechanik a nie wymieniacz z mojej strony polecam - oczywiscie przez forum zebys mogl zlapac wiecej klientow :)

wybaczcie ironie :)

Pozdrawiam


PS:

Kolejny poroblemik : :)
Engine system control fault - pojawia sie przy zapalaniu silnika, gasnie zapla gasnie zapala i tak bez konca do czasu rozgrzania silnika.
Przy gaszeniu auta po przekreceniu kluczyka wlacza sie to samo co przy uruchamianiu czyli diagnoza i sherlock holmes (samochodzik z lupa) argenta?????????????????

argenta67

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: argenta67 » 15 maja 2012, 6:36

daichi pisze:Z uwagi na fakt, iz sam odswiezylem temat to moze sam go zamkne...

Usterka - chyba nie musze przypominac... wymienione sprezyny itp auto siedzi i ciagnie d...e po ziemi...

W dodatku eol error (zaprzyjazniony serwis - uwaza ze to centralka zamka przednich drzwi) i kilka innych drobnych usterek


Efekt wizyty u argenty - auto stoi normalnie... przy pelnym obciazeniu nie szoruje po ziemi eol error okazal sie bledem na szynie...

Ehh powiem tak szkoda ze nie mieszka w Lodzi bo jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i znowu czeka mnie wizyta w wawie... :)

Hmm od dawna nie spotykany mechanik a nie wymieniacz z mojej strony polecam - oczywiscie przez forum zebys mogl zlapac wiecej klientow :)

wybaczcie ironie :)

Pozdrawiam


PS:

Kolejny poroblemik : :)
Engine system control fault - pojawia sie przy zapalaniu silnika, gasnie zapla gasnie zapala i tak bez konca do czasu rozgrzania silnika.
Przy gaszeniu auta po przekreceniu kluczyka wlacza sie to samo co przy uruchamianiu czyli diagnoza i sherlock holmes (samochodzik z lupa) argenta?????????????????
Minęło parę dni bez odpowiedzi i zamiast Twojego wpisu dorwali się tacy co już zdążyli masę spamu na mój temat wyprodukować bo niestety tak to jest w życiu, że ci co mało mogą dużo krzyczą i tak jak ci zadowoleni piszą rzadziej tak ci co nie mają nic do powiedzenia produkują całą masę bezmyślnego spamu aby "dokopać" temu co jest lepszy od nich, ale cóż nauczałem sie z tym żyć i zawsze będę się z tych "milusiów" :lol: :lol: :lol:
Wiem, że nie tylko na tym forum szukałeś rozwiązania i nasz były obywatel z Jeleniej Góry też nic mądrego nie poradzi a nawet więcej wprowadził jeszcze więcej zamieszania swoimi propozycjami : beczy : dlatego ja wolę mniej pisać więcej robić.
Ogólnie możemy powiedzieć, że problem "Łodzi" ze sprężynami rozwiązała Warszawa a dokładniej argenta67 : ok2 :


Słuchaj Bartku, jak będziesz miał czas to wykorzystaj telefon i pomyślimy co to za nowy problem trapi Thesis

pchojak
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 105
Rejestracja: 28 gru 2004, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Lubartów - Lublin

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: pchojak » 15 maja 2012, 8:49

Mnóstwo odpowiedzi bez podania rozwiązania konkretnego więc temat wedle zdrowego rozsądku powinien wylądować w koszu lub miejscu ?polecamy warsztat mechanika? pięć stron wpisów czy raczej spamu. Czy ta usunięcie tej usterki to taka tajemnica? Kolego argenta67 nie chcesz się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, to nie musisz nikt Cię do tego nie zmusza, tylko daruj sobie swoje arogancki i obraźliwe komentarze względem innych. To że naprawiłeś tyle Thesisów nie uprawnia Cię do takiego zachowania i okrzyknięcia się jedynym mechanikiem od tego samochodu. Może moderator powinien to jakoś uporządkować, poprzenosić i pozamykać tematy.

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: szajbus » 15 maja 2012, 9:47

ko ko ko ko super spoko wymiana sprezymy to mega skomplikowana sprawa ;) bo to niespotykane ale swoja droga chcial bym to zobaczyc czy przypadkiem nie ma miedzy pierscieniami tuningowych gumek ;)

Awatar użytkownika
Heathen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2001
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:35
Imię: Konrad
Lokalizacja: Zabrze

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: Heathen » 15 maja 2012, 10:34

pchojak pisze:Mnóstwo odpowiedzi bez podania rozwiązania konkretnego więc temat wedle zdrowego rozsądku powinien wylądować w koszu lub miejscu ?polecamy warsztat mechanika? pięć stron wpisów czy raczej spamu. Czy ta usunięcie tej usterki to taka tajemnica? Kolego argenta67 nie chcesz się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, to nie musisz nikt Cię do tego nie zmusza, tylko daruj sobie swoje arogancki i obraźliwe komentarze względem innych. To że naprawiłeś tyle Thesisów nie uprawnia Cię do takiego zachowania i okrzyknięcia się jedynym mechanikiem od tego samochodu. Może moderator powinien to jakoś uporządkować, poprzenosić i pozamykać tematy.

Argenta67 nie znam, a i dość często mnie wkurza ton jego odpowiedzi, mimo wszystko to co piszesz to totalna głupota...O ilę rozumiem "spięcia" w momencie pewnych nieporozumień
gdy 2 strony różnie zapatrują się na jakąś awarię, i ktoś może nie być zadowolony z jego USŁUG, o tyle krew mnie zalewa gdy traktujecie Argente67 jako nadwornego mechanika LKP który musi podzielić się wiedzą na forum...
Są odpowiednie tutoriale, opisane posty, gdzie można szukać pomocy itd doświadczeniem bo zaoszczędzili 50zł na mechaniku i coś sami wymienili, to przeważnie jest w "typowych usterkach"
Dlaczego *** jak tylko pojawi się brak chęci współpracy mechanika, przez forum, zaczyna się nagonka?
Dlaczego jak jesteś chory idziesz do lekarza, a nie siedzisz na forum medycznym i szukasz pomocy....dlaczego wymagacie od Argenty67 by dzielił się informacjami, które mogą powodować u niego odpływ $$$? Lub może się on pomylić! A wtedy to by go pewnie zjedli...
Lekarz nie diagnozuje choroby, przez forum/telefon wymagana jest wizyta osobista!

siedzę sobie na forum diaydio.pl , tam niektórzy robią zestawy itd, gdy ktoś nie umieści schematu zwrotnicy nikt nie płacze... wystarczy stwierdzenie że projektował ją XXX i nie zezwala na upublicznienie tego (straciłby zarobek).
A tu? żal czytać niektórych posty :nono: zarzucacie mu obraźliwy ton, a sami nie piszecie lepiej!
QV...soon:)

Awatar użytkownika
DamianS
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 171
Rejestracja: 14 kwie 2012, 8:27
Lokalizacja: Bournemouth

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: DamianS » 15 maja 2012, 11:05

Odpowiedz jest bardzo prosta - człowiek z tego żyje i nie ma ochoty dzielić się informacjami które zapewniają mu pełną lodówkę.
Wiedza i doświadczenie jest kapitałem. W pełni rozumiem jego podejście bo przez kilka lat sam prowadziłem serwis.

Tak BTW :
Kolego Argenta67 - napisałeś mi PW ale nie mam możliwości odpisania bo masz wyłaczoną opcję odbierania wiadomości.
Jak można się z Tobą skontaktować?
Ostatnio zmieniony 15 maja 2012, 11:12 przez DamianS, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

pchojak
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 105
Rejestracja: 28 gru 2004, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Lubartów - Lublin

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: pchojak » 15 maja 2012, 11:09

Kolego Heathen czytaj ze zrozumieniem napisałem ?Kolego argenta67 nie chcesz się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, to nie musisz nikt Cię do tego nie zmusza? Zapytałem czy to tylko jakaś jego patent na taką usterkę czy tylko słaby poziom poprzednich mechaników. Ja jak zadaje pytanie to szukam ukierunkowania sugestii anie gotowych rozwiązań i na taką pomoc liczę. Z kolegi argenta67 nikt nie robi głównego mechanika, ale wystarczy poczytać jego posty aby odnieść takie wrażenie, chyba że to tylko moje nieobiektywne zdanie.

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - zawieszenie

Post autor: szajbus » 15 maja 2012, 11:23

wystarczy odwiedzic inne fora aby zobaczyć iż POMOC na forum jest nieodpłatna i mechanicy i serwisanci aso nie zeruja na spoleczności tylko piszą co jest bo jak ktos jest z katowic a mechanik z poznania to chyba jest jasne ze to nie ma sensu .... po to jest forum aby rozwiazac problem zapraszam na http://www.peugeot-klub.pl jedyna odpowiedza bez pomocy jest " uzyj opcji szuka było na forum" nie tak jak tutaj niektorzy pokazuja jacy to oni sa wspaniali .... jest to poprostu żenujace jesli jestes na forum aby zarabiać to chyba moderator powienien sie tym zajac tak samo jak reklamowaniem swoich usług ....

argenta67 nie chce wspolpracowac z nikim jest arogancki i bezczelny jak na swoja klase robotnicza przystało uważa ze najwieksza oblega jest nazwac kogos gejem ... śmieszne 90% wypowiedzi jest w tonie drwiącym bo uważa się za nadmechanika ... mega skomplikowanych thesisow przechwalanie sie tym jest spoko przynajmniej mamy forumowego pajaca brakuje tylko fotki z czerwonymi ustami

ja opracowalem kilka czesci i sposobow i kasowalem tylko wtedy kiedy ktos do mnie przyjechal alby to zrobic bo jesli zrobil sam to wysylalem schemat czy dzwonili do mnie i opowiadalem jak to zrobic nie czerpiac nic z tego i napenwo nie obnosilem sie z tym jaki to jestem wielki i wspanialy to jest poprozu zenujące ....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”