Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

LUKI82

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: LUKI82 » 01 mar 2009, 14:53

Czy ktoś z was próbował zamienić zmieniarkę CD na zmieniarkę CD/Mp3 z możliwością odczytu kart pamięci? Jak to jest z poprowadzoną instalacją - jaka jest tam kostka podłączeniowa? czy są potrzebne jakieś przejściówki?

Tomkom
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Piła

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: Tomkom » 01 mar 2009, 17:27

Przyłączę się.
Ten temat również mnie interesuje.

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: Pablo » 01 mar 2009, 19:58

Nie ma takiej opcji, bo ICS nie będzie w stanie odczytać struktury plików. W sumie to nie zauważyłem, żeby gdzieś była opcja AUX dla dodatkowego źródła dźwięku. Pewnie jak się pokombinuje to może coś dałoby się dopiąć, ale raczej wątpię. W przypadku mp3 na cd nie ważny jest nośnik czy czytnik, ale to co obrabia dane.
Pozdrawiam Pablo

LUKI82

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: LUKI82 » 01 mar 2009, 21:01

ja dokładnie nie wiem ale chyba za przetworzenie plików jest odpowiedzialna sama zmieniarka???Panel steruje jedynie kolejnością odtwarzanych piosenek itp. stop ,play...
Z tym podłączeniem można by się pobawić by dostosować ustawienie przewodów w złączce.

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: Pablo » 01 mar 2009, 22:24

W sumie rozwiązaniem byłby tu Loudlink który udaje zmieniarkę, ale utwory są wtedy na karcie SD. Myślę że konstruktorzy Lancii nie wpadli na pomysł, żeby w samochodzie za prawie 200 tysi (nowy chyba od 180 się zaczyna) właściciel chciał słuchać mp3 z płyt cd :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Pablo

LUKI82

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: LUKI82 » 02 mar 2009, 12:07

Ok. tylko ja nie chcę podłączać kolejnego urządzenia ,chcę wymienić zmieniarki. tak w ogóle to występują zmieniarki DVD z możliwością odtwarzania plików Mp3.
Można byłoby zrobić taki myk: po zamianie zmieniarek ze zm.DVD wyprowadzić przewód VIDEO ( przewód który podaje obraz ) do monitorów zainstalowanych w zagłówkach czy też na podsufitce.
Jak znajdę chwilę to dobiorę się do zmieniarki. zobaczymy czy się to uda.
zastanawia mnie właśnie tylko to czy płytami lub kartą pam. będzie można sterować na wyświetlaczu centralnym?

LUKI82

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: LUKI82 » 03 mar 2009, 20:37

a więc dzisiaj dzwoniłem do Navi serwis Józefów i pan powiedział że za ok. 1200zł. będę miał na monitorze możliwość oglądania DVD z płyty lub z karty pam.w zależności co wybiorę.

Tomkom
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Piła

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: Tomkom » 04 mar 2009, 10:22

Masz może więcej danych na temat tego urządzenia?
Chętnie bym sobie wymienił niedziałającą zmieniarkę CD, na coś takiego.

PS. Przy okazji, ( nie będę zakładał odrębnego wątku) czy ktoś wie gdzie szukać tunera tv? Podobno jest zintegrowany ze wzmacniaczem. Podobno :roll:

LUKI82

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: LUKI82 » 04 mar 2009, 14:19

z tymi tunerami podobno jest tak że masz obraz ale nie masz głosu :(


a co do urządzenia to jest tak że jest to większa robótka i chyba tylko NAVI potrafią to zrobić.

Tomkom
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Piła

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: Tomkom » 05 mar 2009, 9:24

"Pablo" pisze:W sumie rozwiązaniem byłby tu Loudlink który udaje zmieniarkę, ale utwory są wtedy na karcie SD. Myślę że konstruktorzy Lancii nie wpadli na pomysł, żeby w samochodzie za prawie 200 tysi (nowy chyba od 180 się zaczyna) właściciel chciał słuchać mp3 z płyt cd :lol: :lol: :lol:
Z tym, że Loundlink nie robi adapterów pod Thesis,
chyba, że można wstawić od innego modelu.
Wiesz coś na ten temat?

Awatar użytkownika
Gelo5
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 94
Rejestracja: 23 gru 2008, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Suwałki

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: Gelo5 » 05 mar 2009, 9:37

"Tomkom" pisze:......... czy ktoś wie gdzie szukać tunera tv? Podobno jest zintegrowany ze wzmacniaczem. Podobno :roll:
A tuner TV nie "siedzi" w tym klocku z Navi, kasetami i telefonem?
Chciałem kupić dodatkowo tuner TV -koszt ok.1.000 zł i właśnie zaproponowano mi cały ten "klocek".
Lancia Thesis 2,4 JTD Emblema

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: Pablo » 05 mar 2009, 10:24

"Gelo5" pisze:A tuner TV nie "siedzi" w tym klocku z Navi, kasetami i telefonem?
Chciałem kupić dodatkowo tuner TV -koszt ok.1.000 zł i właśnie zaproponowano mi cały ten "klocek".
No i dobrze Ci proponowali, bo jeśli nie masz fabrycznie TV to trzeba wymienić wszystko. Sam tuner owszem, ale pod warunkiem że już kiedyś był. Takie info dostałem nawet w Carserwisie w Wa-wie, więc coś w tym musi być :) A brak głosu w TV da się przetroić. Swoją drogą nie wiem czy mieliście możliwość oglądania sygnału video na tym wyślwietlaczu. Rewelacji nie ma :(
Pozdrawiam Pablo

LUKI82

Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: LUKI82 » 05 mar 2009, 12:19

Navi serwis wykonuje to samemu. Mają jakiś patent.

pfurman
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 08 gru 2010, 23:13
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: pfurman » 09 gru 2010, 8:50

Planuje kupić to ustrojstwo macie jakieś doświadczenia z tym
Skracamy linki

PS.
Proszę o uzupełnienie profilu o pole "Miejscowość"
Ostatnio zmieniony 09 gru 2010, 8:58 przez bargaw3181, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: skracamy linki i używamy polskich znaków

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1564
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Thesis - Zmieniarka CD na CD/mp3

Post autor: rain » 22 mar 2013, 13:01

Odgrzewam, kotleta.

Montował ktoś Loudlinka do Thesis?

Szerszeń, nie ma w planie zakupów hurtowych? ;)
Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”