Thesis - Connect PL

Awatar użytkownika
Foe
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 44
Rejestracja: 30 kwie 2010, 23:46
Lokalizacja: Warszawa

Thesis - Connect PL

Post autor: Foe » 12 maja 2010, 15:22

krótko i na temat...
Ci, którzy szukali, wiedzą, że znaleźć Connect po polsku i mapę Polski do Thesis to rzecz niemożliwa...
niestety...
ale
pojawiło się światełko w tunelu,
mówiąc wprost - trzeba wyprodukować nowy Connect obsługujący wszystkie funkcje samochodu z polskim oprogramowaniem, polskimi plikami, polskim lektorem, polską mapą etc.
I jest to możliwe i do zrobienia.
Aby rozpocząć działania w tym temacie potrzeba dziesięciu użytkowników, którzy będą chętni na zakup takiego Connecta - oczywiście razem z płytką Setup.
Jeżeli poczujecie, że czas by Wasza Theresa zaczęła mówić do Was po polsku - dajcie znak.
Szczegóły na priv.
Pozdrawiam
Lancia Thema 3,0 CRD
Lancia Thesis 2,4 JTD
Lancia Y 1,1 Elefantino

Awatar użytkownika
szerszen
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 432
Rejestracja: 26 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: szerszen » 13 maja 2010, 18:37

Wchodzę w to, przybliż szczegóły Kolego.

lukas3055
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2009, 16:13
Lokalizacja: małopolska

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: lukas3055 » 15 maja 2010, 9:36

Witam ,bardzo bym prosił opisać coś więcej na ten temat

LUKI82

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: LUKI82 » 15 maja 2010, 11:14

Foe jak wspominał Ci może Piotrek ja też jestem tym zainteresowany. Jak dobrze pamiętam to gość twierdził że to Chińczycy mają robić. Mam tylko takie może nieprawidłowe odczucie ponieważ by było miło należy ufać ludziom lecz wiadomo że na tym naszym świecie jest wielu oszustów. Jak jest to pewniak i przy spotkaniu nie wzbudzi u nas negatywnych odczuć i ewentualna zaliczka będzie w miarę rozsądku to można zaryzykować.

Awatar użytkownika
Foe
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 44
Rejestracja: 30 kwie 2010, 23:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: Foe » 15 maja 2010, 12:24

Bliższe szczegóły są takie:
bezpośrednio zająć się tym ma człowiek z Gdańska - rzeczywiście zająć się tym mają Chińczycy, cena za sztukę to 2000 przy zamówieniu 10 sztuk, urządzenie po prostu trzeba skopiować i dołożyć język polski - niby brzmi logicznie...
Rozmawiałem z magikami od tego typu spraw i oni od razu uczulają, że na 10 sztuk, 5 może od razu paść.
Do każdego Connecta dodana byłaby płyta z softem.
Póki co rozglądamy się za chętnymi, podejrzewam, że im nas będzie więcej tym cena może być niższa ale to jeszcze nie ten etap, żeby coś przyjmować za pewnik.
Z naszej strony peter poprowadziłby sprawę - czyli kontakt z Gdańskiem i Chinami...
Sprawa i tak wymaga spotkania, poczynienia ustaleń i wtedy możemy próbować ruszyć...
W razie nowości - będę informował na bieżąco.
Pozostaje jeszcze coś serwiso-podobnego albo jakiejś gwarancji - ale to też do ustalenia.
Póki co tyle wiemy.
Lancia Thema 3,0 CRD
Lancia Thesis 2,4 JTD
Lancia Y 1,1 Elefantino

Awatar użytkownika
szerszen
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 432
Rejestracja: 26 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: szerszen » 15 maja 2010, 13:59

Zaraz, zaraz. Mapa PL, czy menu PL? Na mapę się piszę, na menu nie bardzo.

LUKI82

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: LUKI82 » 15 maja 2010, 15:22

Z tym menu to może być śmiesznie. Kiedyś byłem na Stadionie Dziesięciolecia i chińczyki czy te wszystkie tego podobne narodowości napisali " TANIJO" :lol:
Błędy ortograficzne na pewno znajdą sobie miejsce w menu natomiast goście z Gdańska jak już będą mieli polską wersje connect oraz mapy i softy może poprawią piśmiennictwo.
Jak moja żona i nowo narodzona córeczka nabiorą sił po porodzie to będziemy jechać na pomoże do teściowej więc odwiedzę gości i zobaczę co sobą reprezentują ;)

argenta67

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: argenta67 » 15 maja 2010, 17:42

Foe pisze: Rozmawiałem z magikami od tego typu spraw i oni od razu uczulają, że na 10 sztuk, 5 może od razu paść.

Póki co tyle wiemy.
No nie wiem czy chciałbym zaryzykować jeśli usterkowość przed próba produkcji jest obliczona na 50% :nono: to cena 2000zł nie adekwatna do oferowanego towaru i jak na początek podana informacja jako pierwsza to usterkowość a nic na temat czy wszystko wiernie przetłumaczone, czy wszystkie funkcje żywcem przetłumaczone, itp, itd.
I jeszcze jedno czy to ma być nowe pudełko czy przeróbka naszych oryginalnych?

Awatar użytkownika
Foe
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 44
Rejestracja: 30 kwie 2010, 23:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: Foe » 15 maja 2010, 18:26

Pudełko ma być nowe, w pudełku polskie literki, do pudełka z polskimi literkami będzie łatwiej przysposobić polską mapę - przypominam, do mapy - w sensie płyty - trzeba dograć plik z lektorem - inaczej nie ma szans - oryginalny Connect nie łyka żadnej nagrywanej płyty - może z wyjątkiem audio - więc, żeby czytał mapę, musi zostać na nowo zrobiony - czyli wiernie skopiowany plus język polski w obsłudze Menu.
przewidywana awaryjność jest okrutna - bo wszystko co chińskie się psuje i jakości jest nie najlepszej - ale to tylko przewidywania ludzi zupełnie nie związanych z tematem.
Po za tym, pamiętajmy, że cały świat produkuje w Chinach elektronikę i nie tylko...
sumując, jeśli będzie pełna niezbędna ilość chętnych - będziemy działać dalej i rozprawiać z odpowiedzialnymi ludźmi o konkretach.
Lancia Thema 3,0 CRD
Lancia Thesis 2,4 JTD
Lancia Y 1,1 Elefantino

argenta67

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: argenta67 » 15 maja 2010, 19:10

Tu na forum 10 Thesis-ów chyba nie ma : beczy :

LUKI82

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: LUKI82 » 15 maja 2010, 20:29

Proponuję zrobić nowy temat: ILU Z NAS KLUBOWICZÓW LKP POSIADA THESIS. Z pewnością będzie łatwiej się komunikować po przesłaniu sobie wzajemnie na PW np. nr. tel.

Na pewno ja czyli:
1-LUKI82-Łukasz
2-peter
3-Foe-Janusz
4-argenta67-Paweł
5-szerszeń
6-edym
7-ACME
8-Michael G
9-Gelo5
10-moto-pro
11-michu2008
12-kacprus82
13-Miniek-Paweł
14-z1jaro
15-Sebastian1975

Posiadaczy proszę o zgłoszenia.

Mam kolegę który posiada Thesis lecz nie jest zarejestrowany na żadnym z forum lancii.Czy będzie zainteresowany conect to nie wiem spytam to dam znać.

LISTA NIE JEST ZGŁOSZENIEM SIĘ DO CHĘCI ZAKUPU CONNECT.

Dopiszę imiona po potwierdzeniu chęci do ich przedstawienia publicznie.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 22:30 przez LUKI82, łącznie zmieniany 8 razy.

argenta67

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: argenta67 » 15 maja 2010, 20:57

Ja jestem za
argenta67-Paweł :D


Tak swoją droga to trzeba zrobić zlot Thesis :lol: :lol: :lol:

Miniek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: Miniek » 15 maja 2010, 21:23

Ja też jestem za.

Miniek-Paweł

A tak na marginesie to kolega Łukasz (LUKI82) nie wiedzieć czemu mnie pominął :-)
Miniek
Lancia Thesis 2,4 JTD Emblema

LUKI82

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: LUKI82 » 15 maja 2010, 21:25

Zlot typu Treffen , same Thesis. : yesyes : : yesyes : : yesyes :

LUKI82

Re: Connect PL do Thesis ;)

Post autor: LUKI82 » 15 maja 2010, 21:28

Miniek pisze:Ja też jestem za.

Miniek-Paweł

A tak na marginesie to kolega Łukasz (LUKI82) nie wiedzieć czemu mnie pominął :-)
Przepraszam! Proszę o rozgrzeszenie. Już Cię dodałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”