Thesis - wiadomości w telefonie

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Thesis - wiadomości w telefonie

Post autor: jjash » 20 lis 2011, 22:03

Mam problem z zaległymi wiadomościami w telefonie. Oczywiście w telefonie samochodu :). Już opisuję o co chodzi: włączam radio, podaję pin do tele i otrzymuję wiadomość - jakieś bazgroły. Okazuje się, że bazgroły przychodzą wtedy gdy skrzynka jest zapełniona. Skrzynka ma pojemność 25 wiadomości. Fabrycznie. Ale ciekawe jest to, że w momencie otrzymywania bazgrołów wyświetlany jest komunikat, że pojemność jest 30/25 czyli w skrzynce jest 30 wiadomości na 25 możliwych. W tych 30 kilka jest właśnie bazgrołów, które kasuję. Tej operacji poddaję również te wiadomości, których już nie potrzebuję. Dochodzę do 15 wiadomości na 25. Jest ok. Wiadomości przychodzą normalnie. Czytelne. Jak uruchamiam ponownie telefon, np. następnego dnia, pojawiają się bazgroły, skrzynka ma 30 i więcej wiadomości na 25 możliwych. Ha! żeby było ciekawiej, to pojawiają się wiadomości, które już wykasowałem! O co chodzi? Jak wykasować bezpowrotnie dziadostwo?
Ktoś może wie do czego służy opcja kod przy wiadomości? No, wiem, że do nadawania kodu (od 0 do 255) konkretnej wiadomości, ale po co? Jaki cel mieli twórcy tego "czegoś"?
Sorry, jeśli okaże się, że temat jest nie w tym dziale, ale ten wydawał mi się najbardziej odpowiedni.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

Wróć do „Car Audio & Navi”